Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Představenstvo Českých drah se setkalo se zaměstnanci

Představenstvo Českých drah se setkalo se zaměstnanci

25.4.2019 – autor: JOSEF HOLEK

Všichni máme jeden cíl. To bylo motto setkání členů představenstva Českých drah se zaměstnanci, které se uskutečnilo na konci března. Informace o ekonomické situaci firmy, její připravenosti na období po roce 2019 a střednědobých plánech si přišly do jednoho z pražských kinosálů poslechnout na tři stovky manažerů a dalších zástupců organizačních složek z celé republiky.

Představenstvo Českých drah se setkalo se zaměstnanci

Po úvodních vystoupeních předsedy představenstva Miroslava Kupce, náměstka pro obchod a ekonomiku Radka Dvořáka a náměstka pro správu majetku Michala Heřmana následovala zhruba hodinová diskuse. Účastníky zajímaly informace o jednáních s objednateli dálkové i regionální dopravy, obnově vozidlového parku, budování opravárenství jako dalšího core businessu národního dopravce, transformaci řídicí struktury podniku, ale také o personální politice nebo stavu developerských projektů na pozemcích ČD. Součástí setkání bylo i promítání nového spotu k jarní reklamní kampani.  


Průměrné hodnocení (11 hlasů): 2.55

Další články této rubriky

Na Karlovarsko vyrazil mikulášský vlak se ŠlechtičnouNa Karlovarsko vyrazil mikulášský vlak se Šlechtičnou

10.12.2023 - Poslední listopadová sobota patřila na Karlovarsku mikulášským oslavám. Krátce po půl desáté ráno vyjel na trať zvláštní historický vlak v čele s parní lokomotivou 475.111 Šlechtičnou z nádraží v Mariánských Lázních a… »

Do Bechyně jsme nasadili komfortnější vozy Btn Do Bechyně jsme nasadili komfortnější vozy Btn

8.12.2023 - Na lokálce z Tábora do Bechyně jezdí komfortnější vozy řady Btn. Starší dvounápravové přípojné vagony k motorovým vozům jsou nahrazeny čtyřnápravovými vozy s podvozky se vzduchovým vypružením. Vyrobila je Moravskoslezská… »

ČD opět uspěly v anketě Nejdůvěryhodnější značka 2023ČD opět uspěly v anketě Nejdůvěryhodnější značka 2023

6.12.2023 - České dráhy po roce opět zvítězily v anketě Nejdůvěryhodnější značka 2023, a to v kategorii Poskytovatel dopravních služeb. Dopravce tak obhájil loňské vítězství a celkově už v této anketě posbíral šest cen. ČD zvítězily… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika