Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Představenstvo ČD doplní Patrik Horný

Představenstvo ČD doplní Patrik Horný

8.4.2019 – autor: JOSEF HOLEK

Představenstvo Českých drah bude kompletní. Dozorčí rada akciové společnosti zvolila ve středu 13. března pátého člena, který bude odpovědný za úsek ekonomiky. S účinností od 1. června jím bude Patrik Horný.

Představenstvo ČD doplní Patrik Horný

Nynější manažer ZSSK vystudoval technickou kybernetiku na Technické univerzitě v Drážďanech, má dlouholeté zkušenosti v exekutivních rolích v průmyslu i v nadnárodních konzultačních a IT společnostech. Pracoval například jako partner ve společnosti PricewaterhouseCoopers Česká republika nebo jako country managing director v Capgemini Ernst & Young Česká republika. Horný žije dlouhodobě v Praze. Na postu vystřídá Radka Dvořáka, který v tuto chvíli vede, kromě úseku pro ekonomiku, i úsek pro obchod. V představenstvu dále zasedají Michal Heřman (úsek pro správu majetku) a Michal Vereš (úsek pro provoz).  Předsedou představenstva a generálním ředitelem ČD je Miroslav Kupec


Průměrné hodnocení (10 hlasů): 4

Další články této rubriky

ČD zahájily prodej jízdenek na sezonní spoje Pirat a Widmy k Baltskému mořiČD zahájily prodej jízdenek na sezonní spoje Pirat a Widmy k Baltskému moři

4.6.2023 - Do polských prázdninových letovisek Leba, Hel a Kolobrzeg lze cestovat nočními vlaky provozovanými ve spolupráci ČD a polského dopravce PKP Intercity. Prodej jízdenek a rezervací na tyto vlaky byl zahájen právě v těchto dnech. »

Klub dopravní historie oslavil 20. výročíKlub dopravní historie oslavil 20. výročí

28.5.2023 - Už 20 let činnosti si na konci března připomněli stávající i bývalí členové Klubu dopravní historie (KDH) při Domě dětí a mládeže v Praze 5. Slavnostní výroční schůzka se uskutečnila v secesním historickém salonku Českých… »

Vlak Lemkin připomněl genociduVlak Lemkin připomněl genocidu

27.5.2023 - České dráhy společně s Centrem studií genocid Terezín a dceřinou společností ČD Cargo zahájily na konci dubna na pražském Masarykově nádraží projekt Vlak Lemkin. Ten byl vypraven u příležitosti 75. výročí přijetí Úmluvy o… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika