Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Postižené děti zamířily na tábor

Postižené děti zamířily na tábor

1.9.2016 – autor: PETR SLONEK

Odborové sdružení železničářů pod záštitou náměstků hejtmana Olomouckého kraje Yvony Kubjátové a Michala Symerského již pošestnácté pořádalo Integrovaný dětský tábor v Čekyni pro děti se zdravotním postižením. Hlavní tématem byla „honba za pokladem“.

Postižené děti zamířily na tábor

Pestrý program se uskutečnil od 1. do 6. srpna a hlavním cílem bylo získání nových zážitků a zkušeností, navázání nových přátelství či posílení odvahy a statečnosti. Kromě her a soutěží mohly děti shlédnout například ukázku výcviku psů přerovské městské policie. V čele s organizátory bylo na zahájení hned několik významných osobností a důležitých sponzorů, bez jejichž podpory by tento pobyt nebyl možný. K nim patří i František Bureš, člen představenstva Českých drah, či Vojtěch Kocourek, člen představenstva společnosti Dílny pro opravy vozidel (DPOV), která tuto akci každoročně podporuje.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0

Další články této rubriky

Výstavba haly v Plzni je v poloviněVýstavba haly v Plzni je v polovině

23.6.2021 - Výstavba haly v areálu Oblastního centra údržby (OCÚ) Západ Českých drah v Plzni je ve své polovině. Moderní opravárenské zázemí pro údržbu a opravy nabídne 400 metrů kolejí, portálový jeřáb s nosností 5 tun a další… »

Tunely na IV. koridoru se pojede dvoustovkouTunely na IV. koridoru se pojede dvoustovkou

17.6.2021 - Práce na čtvrtém koridoru úspěšně pokračují. Tunel Deboreč je prakticky hotový, v mezenském už je dokončena primární klenba a základové pasy, rýsuje se i estakáda u Ješetic. Plánuje se rovněž stavba necelých dvacet… »

Depa v Praze propojila nová spojkaDepa v Praze propojila nová spojka

28.4.2021 - Významnou úsporu nákladů a vyšší efektivitu při údržbě a opravách vlaků Českých drah přinese nové propojení mezi středisky údržby v pražské Michli (Praha Jih) a ve Vršovicích. Dopravce ho vybudoval jako vlastní alternativu… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika