Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Porota ocenila kvalitu Železničáře

Porota ocenila kvalitu Železničáře

24.4.2013

Železničáři byl udělen certifikát TOP RATED!

Stalo se tak v úterý 23. dubna v Obecním domě v Praze při slavnostním vyhlášení ankety Zlatý středník. Porota přiznala našemu periodiku vysokou profesionální úroveň. Ocenění je o to významnější, že členové redakce se plnohodnotně podílejí na tvorbě každého čísla bez jakékoli podpory dalších agentur či grafických studií. Novinkou pro letošní rok je zajištění tisku a distribuce prostřednictvím naší tiskárny v Olomouci na novém papíře. Věříme, že tuto kvalitu budeme nadále zachovávat, ne-li zvyšovat.

Porota ocenila kvalitu Železničáře

Průměrné hodnocení (1 hlasů): 5

Další články této rubriky

Na fotbalové EURO 2024 pohodlně vlakemNa fotbalové EURO 2024 pohodlně vlakem

26.5.2024 - Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se nezadržitelně blíží a mnozí fanoušci začínají plánovat, jak se dopraví na zápasy konané v celkem deseti německých městech. Pohodlnou a zároveň ekologickou variantu přepravy nabízejí… »

České dráhy zahájily soutěžní dialog na nové moderní sídloČeské dráhy zahájily soutěžní dialog na nové moderní sídlo

20.5.2024 - České dráhy zahájily soutěžní dialog na nové sídlo Skupiny ČD v Praze. Administrativní a provozní zaměstnanci ČD jsou nyní rozmístěni v několika budovách v Praze, společnost proto hledá velký administrativní komplex s kapacitou… »

Cestování do Německa během léta s povinnými místenkamiCestování do Německa během léta s povinnými místenkami

19.5.2024 - Mezistátní vlaky EC mezi ČR a Německem na lince z Prahy přes Drážďany a Berlín do Hamburku a dalších severoněmeckých měst bude od 1. června do 1. září 2024 možné použít jen s povinnou místenkou. Dočasnou změnu zavádí… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika