Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Porota ocenila kvalitu Železničáře

Porota ocenila kvalitu Železničáře

24.4.2013

Železničáři byl udělen certifikát TOP RATED!

Stalo se tak v úterý 23. dubna v Obecním domě v Praze při slavnostním vyhlášení ankety Zlatý středník. Porota přiznala našemu periodiku vysokou profesionální úroveň. Ocenění je o to významnější, že členové redakce se plnohodnotně podílejí na tvorbě každého čísla bez jakékoli podpory dalších agentur či grafických studií. Novinkou pro letošní rok je zajištění tisku a distribuce prostřednictvím naší tiskárny v Olomouci na novém papíře. Věříme, že tuto kvalitu budeme nadále zachovávat, ne-li zvyšovat.

Porota ocenila kvalitu Železničáře

Průměrné hodnocení (1 hlasů): 5

Další články této rubriky

České dráhy vrátily do provozu push-pull po nehoděČeské dráhy vrátily do provozu push-pull po nehodě

6.6.2023 - České dráhy vrátily na konci května po opravě ve výrobním závodě do provozu přes devět měsíců odstavenou třívozovou patrovou soupravu push-pull s číslem 002. Ta nyní opět jezdí na kmenové trati Ostrava – Frýd­lant nad… »

ČD zahájily prodej jízdenek na sezonní spoje Pirat a Widmy k Baltskému mořiČD zahájily prodej jízdenek na sezonní spoje Pirat a Widmy k Baltskému moři

4.6.2023 - Do polských prázdninových letovisek Leba, Hel a Kolobrzeg lze cestovat nočními vlaky provozovanými ve spolupráci ČD a polského dopravce PKP Intercity. Prodej jízdenek a rezervací na tyto vlaky byl zahájen právě v těchto dnech. »

Klub dopravní historie oslavil 20. výročíKlub dopravní historie oslavil 20. výročí

28.5.2023 - Už 20 let činnosti si na konci března připomněli stávající i bývalí členové Klubu dopravní historie (KDH) při Domě dětí a mládeže v Praze 5. Slavnostní výroční schůzka se uskutečnila v secesním historickém salonku Českých… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika