Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Pohled pod pokličku s webem BlueTrains

Pohled pod pokličku s webem BlueTrains

18.2.2015 – autor: VÁCLAV RUBEŠ

Zajímavý počin uskutečnilo sesterské periodikum – magazín ČD pro vás. Pro železniční příznivce připravila redakce magazínu novou fanouškovskou stránku obsahující elektronický katalog vozidel Českých drah.

Pohled pod pokličku s webem BlueTrains

To by samo o sobě nebylo nikterak revoluční, ovšem ojedinělé je zpracování, kdy má návštěvník možnost díky 360stupňovým fotografiím stanout na stanovišti strojvedoucího, navštívit strojovnu, v případě tažených vozidel absolvovat detailní prohlídku interiéru. Aktuálně je připravena jednotka railjet, elektrická lokomotiva řady 380 nebo klasika – Eso řady 362. Ovládání je jednoduché, stačí k tomu myš a běžný internetový prohlížeč.

Autoři chtějí každý měsíc uveřejňovat minimálně dvě nová vozidla, přičemž jedno z nich bude prezentováno také na stránkách ČD pro vás. Novinku najdete na www.bluetrains.cz, web má i svůj facebookový profil.


Průměrné hodnocení (6 hlasů): 4.33

Další články této rubriky

Zemřel kolega Michal HeindlZemřel kolega Michal Heindl

19.3.2021 - Dnešní doba je velmi náročná. Do toho všeho občas přijde zpráva, kterou člověk nechce slyšet. Stejně tomu bylo i 18. 3. 2021, kdy se ráno rozletěla do světa zpráva o úmrtí Michala Heindla, našeho kamaráda a kolegy z plzeňského… »

Přípravu dalších bezbariérových služeb ČD nezastavila ani pandemie Přípravu dalších bezbariérových služeb ČD nezastavila ani pandemie

3.3.2021 - Koronavirus v uplynulém roce výrazně omezil možnosti cestování, což se týkalo i nejzranitelnější skupiny obyvatel, osob se zdravotním handicapem. České dráhy navzdory tomu loni zajistily 4 584 objednaných přeprav… »

ČD získaly desetiletý kontrakt v Olomouckém krajiČD získaly desetiletý kontrakt v Olomouckém kraji

2.3.2021 - České dráhy zajistí regionální dopravu v Olomouckém kraji i po roce 2022. Zástupci ČD a Olomouckého kraje podepsali začátkem ledna příslušnou desetiletou smlouvu. Kontrakt se týká provozního souboru Elektrická síť – střed a… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika