Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Pavel Krtek přivítal bývalého prezidenta Federace strojvůdců ČR

Pavel Krtek přivítal bývalého prezidenta Federace strojvůdců ČR

3.5.2017 – autor: REDAKCE

Předseda představenstva a generální ředitel Českých drah Pavel Krtek se sešel s bývalým prezidentem Federace strojvůdců ČR Jindřichem Hlasem, aby mu poděkoval za jeho dlouholetou práci pro České dráhy.

Pavel Krtek se sešel s bývalým prezidentem Federace strojvůdců ČR

Při té příležitosti zdůraznil, že si velmi váží toho, že ve funkci prezidenta Federace strojvůdců ČR vždy nekompromisně hájil nejen zájmy našich zaměstnanců, ale také barvy národního dopravce.

Jindřich Hlas byl do prezidia Federace strojvůdců ČR zvolen v roce 2006 a od roku 2009 až do letošního března zastával funkci prezidenta této odborové organizace.


Průměrné hodnocení (7 hlasů): 2.86

Další články této rubriky

VUZ uspořádal první Česko-slovenskou železniční konferenciVUZ uspořádal první Česko-slovenskou železniční konferenci

8.12.2022 - Bratislava hostila 3. a 4. listopadu první den historicky první Česko-slovenskou železniční konferenci. Sešli se zde odborníci z oboru, zástupci dopravních institucí obou zemí i hlavní subjekty v podnikání v segmentu kolejových… »

Začíná prodej knižních jízdních řádů IDSOKZačíná prodej knižních jízdních řádů IDSOK

6.12.2022 - Prodej knižních jízdních řádů Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje (IDSOK) pro rok 2022/2023 začne 7. 12. 2022. K zakoupení je k dispozici celkem pět oblastních jízdních řádů pro Olomoucko, Prostějovsko, Přerovsko,… »

VUZ získal další kvalifikační pověření VUZ získal další kvalifikační pověření

28.11.2022 - VUZ Slovakia, 100% dceřiná společnost Výzkumného Ústavu Železničního (VUZ), získala další klíčové kvalifikační pověření. Jedná se o „Rozhodnutie o poverení právnickej osoby posudzovaním zhody subsystémov železničného… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika