Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Pavel Krtek přivítal bývalého prezidenta Federace strojvůdců ČR

Pavel Krtek přivítal bývalého prezidenta Federace strojvůdců ČR

3.5.2017 – autor: REDAKCE

Předseda představenstva a generální ředitel Českých drah Pavel Krtek se sešel s bývalým prezidentem Federace strojvůdců ČR Jindřichem Hlasem, aby mu poděkoval za jeho dlouholetou práci pro České dráhy.

Pavel Krtek se sešel s bývalým prezidentem Federace strojvůdců ČR

Při té příležitosti zdůraznil, že si velmi váží toho, že ve funkci prezidenta Federace strojvůdců ČR vždy nekompromisně hájil nejen zájmy našich zaměstnanců, ale také barvy národního dopravce.

Jindřich Hlas byl do prezidia Federace strojvůdců ČR zvolen v roce 2006 a od roku 2009 až do letošního března zastával funkci prezidenta této odborové organizace.


Průměrné hodnocení (7 hlasů): 2.86

Další články této rubriky

České dráhy vrátily do provozu push-pull po nehoděČeské dráhy vrátily do provozu push-pull po nehodě

6.6.2023 - České dráhy vrátily na konci května po opravě ve výrobním závodě do provozu přes devět měsíců odstavenou třívozovou patrovou soupravu push-pull s číslem 002. Ta nyní opět jezdí na kmenové trati Ostrava – Frýd­lant nad… »

ČD zahájily prodej jízdenek na sezonní spoje Pirat a Widmy k Baltskému mořiČD zahájily prodej jízdenek na sezonní spoje Pirat a Widmy k Baltskému moři

4.6.2023 - Do polských prázdninových letovisek Leba, Hel a Kolobrzeg lze cestovat nočními vlaky provozovanými ve spolupráci ČD a polského dopravce PKP Intercity. Prodej jízdenek a rezervací na tyto vlaky byl zahájen právě v těchto dnech. »

Klub dopravní historie oslavil 20. výročíKlub dopravní historie oslavil 20. výročí

28.5.2023 - Už 20 let činnosti si na konci března připomněli stávající i bývalí členové Klubu dopravní historie (KDH) při Domě dětí a mládeže v Praze 5. Slavnostní výroční schůzka se uskutečnila v secesním historickém salonku Českých… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika