Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Pavel Krtek diskutoval v Londýně se zástupci bank a finančních institucí

Pavel Krtek diskutoval v Londýně se zástupci bank a finančních institucí

17.2.2017 – autor: REDAKCE

Předseda představenstva Českých drah Pavel Krtek se ve čtvrtek 26. ledna zúčastnil každoroční recepce pořádané londýnskou pobočkou mezinárodní advokátní kanceláří White & Case pro zástupce bank, finančních institucí a předních evropských společností činných v oblasti kapitálových trhů.

Pavel Krtek diskutoval s odborníky o kapitálových trzích

Akce, představující významnou událost v oblasti kapitálových trhů, vytváří networkingovou platformu sdružující profesionály působící na londýnském a dalších hlavních evropských kapitálových trzích, včetně regionu střední a východní Evropy (CEE). Mezi účastníky se tradičně řadí zástupci předních bank – Barclays, Citi, Goldman Sachs, J.P. Morgan, Société Générale či Deutsche Bank, stejně jako představitelé úspěšných firem z celé Evropy, které působí na kapitálových trzích. Více než 500 účastníků mělo možnost dozvědět se více o aktuálním dění na londýnském kapitálovém trhu, účastnit se diskuse o současných trendech v oblasti dluhových a podílových cenných papírů a vyměnit si postřehy a zkušenosti z jednotlivých regionálních trhů, včetně jejich srovnání v celoevropském měřítku. Při příležitosti Dne Austrálie byla recepce spojena s uzavřenou prohlídkou výstavy australských impresionistů aktuálně probíhající v londýnské Národní galerii.


Průměrné hodnocení (10 hlasů): 5

Další články této rubriky

Historická budova nádraží v Teplicích má původní vzhledHistorická budova nádraží v Teplicích má původní vzhled

16.4.2024 - Správa železnic dokončila rekonstrukci památkově chráněného nádraží v Teplicích. Obnovou prošla fasáda a střecha objektu a také první nástupiště včetně litinového přístřešku. Stavba začala v srpnu 2022, její celkové… »

Startuje další nostalgická sezonaStartuje další nostalgická sezona

14.4.2024 - Nová sezona v ČD Muzeu Lužná u Rakovníka odstartuje v sobotu 27. dubna, kdy se letos prvně otevřou brány pro veřejnost. Návštěvníci se mohou těšit na premiérové jízdy na prodlouženém okruhu úzkorozchodné železnice a chybět… »

ČD v létě posílí spojení mezi Prahou a BerlínemČD v létě posílí spojení mezi Prahou a Berlínem

10.4.2024 - České dráhy společně s německým dopravcem Deutsche Bahn rozšíří na letní sezonu provoz vlaků mezi Prahou a Berlínem. Pro cestu mezi oběma metropolemi cestujícím nabídnou od 10. června až do 15. září 2024 každý den dodatečný… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika