Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Pavel Krtek diskutoval v Londýně se zástupci bank a finančních institucí

Pavel Krtek diskutoval v Londýně se zástupci bank a finančních institucí

17.2.2017 – autor: REDAKCE

Předseda představenstva Českých drah Pavel Krtek se ve čtvrtek 26. ledna zúčastnil každoroční recepce pořádané londýnskou pobočkou mezinárodní advokátní kanceláří White & Case pro zástupce bank, finančních institucí a předních evropských společností činných v oblasti kapitálových trhů.

Pavel Krtek diskutoval s odborníky o kapitálových trzích

Akce, představující významnou událost v oblasti kapitálových trhů, vytváří networkingovou platformu sdružující profesionály působící na londýnském a dalších hlavních evropských kapitálových trzích, včetně regionu střední a východní Evropy (CEE). Mezi účastníky se tradičně řadí zástupci předních bank – Barclays, Citi, Goldman Sachs, J.P. Morgan, Société Générale či Deutsche Bank, stejně jako představitelé úspěšných firem z celé Evropy, které působí na kapitálových trzích. Více než 500 účastníků mělo možnost dozvědět se více o aktuálním dění na londýnském kapitálovém trhu, účastnit se diskuse o současných trendech v oblasti dluhových a podílových cenných papírů a vyměnit si postřehy a zkušenosti z jednotlivých regionálních trhů, včetně jejich srovnání v celoevropském měřítku. Při příležitosti Dne Austrálie byla recepce spojena s uzavřenou prohlídkou výstavy australských impresionistů aktuálně probíhající v londýnské Národní galerii.


Průměrné hodnocení (10 hlasů): 5

Další články této rubriky

VUZ získal další kvalifikační pověření VUZ získal další kvalifikační pověření

28.11.2022 - VUZ Slovakia, 100% dceřiná společnost Výzkumného Ústavu Železničního (VUZ), získala další klíčové kvalifikační pověření. Jedná se o „Rozhodnutie o poverení právnickej osoby posudzovaním zhody subsystémov železničného… »

Provoz na IV. koridoru se řídí z nového sálu v CDP Praha Provoz na IV. koridoru se řídí z nového sálu v CDP Praha

22.11.2022 - Pražské Centrální dispečerské pracoviště (CDP) Správy železnic zprovoznilo v budově na Balabence nový dispečerský sál pro obsluhu části 4. tranzitního železničního koridoru. Momentálně slouží k dálkovému ovládání provozu… »

U Račiněvsi vznikla Wintonova alej, sázející přivezly České dráhyU Račiněvsi vznikla Wintonova alej, sázející přivezly České dráhy

20.11.2022 - Na výročí republiky byla v podřipské Račiněvsi vysazena Alej sira Nicholase Wintona. Připomíná člověka, který ve vší skromnosti a neokázalosti dokázal v roce 1939 před zvůlí nacistického režimu zachránit z Československa 669… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika