Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Pavel Krtek diskutoval v Londýně se zástupci bank a finančních institucí

Pavel Krtek diskutoval v Londýně se zástupci bank a finančních institucí

17.2.2017 – autor: REDAKCE

Předseda představenstva Českých drah Pavel Krtek se ve čtvrtek 26. ledna zúčastnil každoroční recepce pořádané londýnskou pobočkou mezinárodní advokátní kanceláří White & Case pro zástupce bank, finančních institucí a předních evropských společností činných v oblasti kapitálových trhů.

Pavel Krtek diskutoval s odborníky o kapitálových trzích

Akce, představující významnou událost v oblasti kapitálových trhů, vytváří networkingovou platformu sdružující profesionály působící na londýnském a dalších hlavních evropských kapitálových trzích, včetně regionu střední a východní Evropy (CEE). Mezi účastníky se tradičně řadí zástupci předních bank – Barclays, Citi, Goldman Sachs, J.P. Morgan, Société Générale či Deutsche Bank, stejně jako představitelé úspěšných firem z celé Evropy, které působí na kapitálových trzích. Více než 500 účastníků mělo možnost dozvědět se více o aktuálním dění na londýnském kapitálovém trhu, účastnit se diskuse o současných trendech v oblasti dluhových a podílových cenných papírů a vyměnit si postřehy a zkušenosti z jednotlivých regionálních trhů, včetně jejich srovnání v celoevropském měřítku. Při příležitosti Dne Austrálie byla recepce spojena s uzavřenou prohlídkou výstavy australských impresionistů aktuálně probíhající v londýnské Národní galerii.


Průměrné hodnocení (10 hlasů): 5

Další články této rubriky

České dráhy vrátily do provozu push-pull po nehoděČeské dráhy vrátily do provozu push-pull po nehodě

6.6.2023 - České dráhy vrátily na konci května po opravě ve výrobním závodě do provozu přes devět měsíců odstavenou třívozovou patrovou soupravu push-pull s číslem 002. Ta nyní opět jezdí na kmenové trati Ostrava – Frýd­lant nad… »

ČD zahájily prodej jízdenek na sezonní spoje Pirat a Widmy k Baltskému mořiČD zahájily prodej jízdenek na sezonní spoje Pirat a Widmy k Baltskému moři

4.6.2023 - Do polských prázdninových letovisek Leba, Hel a Kolobrzeg lze cestovat nočními vlaky provozovanými ve spolupráci ČD a polského dopravce PKP Intercity. Prodej jízdenek a rezervací na tyto vlaky byl zahájen právě v těchto dnech. »

Klub dopravní historie oslavil 20. výročíKlub dopravní historie oslavil 20. výročí

28.5.2023 - Už 20 let činnosti si na konci března připomněli stávající i bývalí členové Klubu dopravní historie (KDH) při Domě dětí a mládeže v Praze 5. Slavnostní výroční schůzka se uskutečnila v secesním historickém salonku Českých… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika