Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Odešel Vladimír Peléšek

Odešel Vladimír Peléšek

4.3.2016 – autor: REDAKCE

Velká rodina železničářů se dnes probudila do smutného rána. Včera, 3. března, v pozdních večerních hodinách, ji opustil Vladimír Peléšek, železničář tělem i duší. Ve věku pouhých 46 let prohrál svůj boj se zákeřnou nemocí.

Odešel Vladimír Peléšek

Jménem Českých drah si dovolujeme vyjádřit hlubokou soustrast celé jeho rodině, zejména pak manželce Janě a jeho pěti dětem. Všichni, kdo jste Vladimíra znali, věnujte mu tichou vzpomínku a poděkování za dobrou náladu, radost a energii, kterou kolem sebe šířil.


Průměrné hodnocení (77 hlasů): 4.66

Další články této rubriky

Na IV. koridoru se rodí obří stavbyNa IV. koridoru se rodí obří stavby

27.5.2020 - Zřejmě na žádné jiné dopravní stavbě v Česku se v současné době nepracuje více, než je tomu v případě čtvrtého tranzitního koridoru mezi Prahou a Českými Budějovicemi. Staví se totiž hned na třech dlouhých úsecích a na… »

Stavební práce u Šakvic pokračujíStavební práce u Šakvic pokračují

20.5.2020 - Po zimní přestávce se opět rozeběhly stavební práce na modernizaci, ale především elektrizaci železniční tratě z koridorové stanice Šakvice do nedalekých Hustopečí u Brna. »

Ostravské hlavní nádraží má nové eskalátoryOstravské hlavní nádraží má nové eskalátory

19.5.2020 - Na konci dubna začal na ostravském hlavním nádraží zkušební provoz čtyř nových eskalátorů, které umožní pohodlnější přístup z odbavovací haly do nadchodu spojujícího jednotlivá nástupiště. Nové schody se stavěly od… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 

Tipy redakce

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika