Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Odešel Vladimír Peléšek

Odešel Vladimír Peléšek

4.3.2016 – autor: REDAKCE

Velká rodina železničářů se dnes probudila do smutného rána. Včera, 3. března, v pozdních večerních hodinách, ji opustil Vladimír Peléšek, železničář tělem i duší. Ve věku pouhých 46 let prohrál svůj boj se zákeřnou nemocí.

Odešel Vladimír Peléšek

Jménem Českých drah si dovolujeme vyjádřit hlubokou soustrast celé jeho rodině, zejména pak manželce Janě a jeho pěti dětem. Všichni, kdo jste Vladimíra znali, věnujte mu tichou vzpomínku a poděkování za dobrou náladu, radost a energii, kterou kolem sebe šířil.


Průměrné hodnocení (77 hlasů): 4.66

Další články této rubriky

 Salonek hostil setkání dopravců zemí V4 a ÖBB Salonek hostil setkání dopravců zemí V4 a ÖBB

7.10.2021 - Výměna zkušeností s implementací systému údržby ECM podle IV. železničního balíčku, instalací ETCS a se schvalováním modernizovaných vozidel byla hlavním tématem setkání vedení Českých drah se svými protějšky z rakouských… »

Lidem slouží nová stanice i podchodLidem slouží nová stanice i podchod

6.10.2021 - Cestující mohou od 24. září využívat novou stanici Praha-Zahradní Město. Ta je součástí vybudovaného přestupního terminálu. Stanice se stejně jako zastávka Praha-Eden nachází na traťové přeložce, kterou Správa železnic… »

V Lysé nad Labem funguje druhá věž pro kolaV Lysé nad Labem funguje druhá věž pro kola

24.9.2021 - V Lysé nad Labem na Nymbursku začala počátkem srpna fungovat druhá parkovací věž pro kola. Vyrostla v městské části Litol, tedy na opačné straně nádraží než první biketower. Její stavba přišla na 19 milionů korun. V Česku jde… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika