Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Nový web Českých drah se rozběhne na podzim

Nový web Českých drah se rozběhne na podzim

15.8.2016 – autor: JOSEF HOLEK

Od podzimu budou zákazníci Českých drah moci nakupovat jízdenky přes zbrusu nový webový portál www.cd.cz. Ten dosavadní poběží souběžně s ním ještě několik týdnů po spuštění, v průběhu listopadu pak bude funkční už jen nová verze.

Nový web Českých drah se rozběhne na podzim

Podle vývojářů ČD se mohou cestující těšit hlavně na nové funkce zjednodušující elektronické odbavení. Změny se dotknou i uživatelského profilu, přičemž si cestující budou moci ukládat oblíbené spoje, vlaky, stanice anebo přiřadit příbuzné či kamarády do oblíbených záložek a využít je třeba při nákupu jízdenek. Internetový portál se svým designem i funkcemi přiblíží k oblíbené a oceňované aplikaci Českých drah Můj vlak. Korporátní stránka www.ceskedrahy.cz se zatím měnit nebude.


Průměrné hodnocení (5 hlasů): 5

Další články této rubriky

Lužná plnohodnotně rozjela novou parní sezonuLužná plnohodnotně rozjela novou parní sezonu

12.6.2024 - O víkendu 11. a 12. května se v Lužné u Rakovníka uskutečnil letošní první parní víkend. Po oba dny se konalo tradiční komentované představení nejzajímavějších strojů na tamější točně. »

Do Polska pohodlně vlaky Českých drah Do Polska pohodlně vlaky Českých drah

11.6.2024 - Podle statistik je Polsko jednou z nejvíce navštěvovaných zemí v Evropě. A těší se zájmu i u českých turistů, jejichž počty rekordně rostou i letos. Polsko nabízí kromě příznivé cenové hladiny i vysokou úroveň služeb,… »

ČD spustily novou kampaň na ekologické cestování vlakemČD spustily novou kampaň na ekologické cestování vlakem

9.6.2024 - Víte, jak ušetřit 44,68 kg CO2? Stačí si pro cestu mezi Prahou a Ostravou vybrat vlak místo automobilu. Právě na zdůraznění ekologického aspektu cestování vlakem se zaměřila nová marketingová kampaň Českých drah, se kterou se od… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika