Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Nové menu JLV připomíná podzim v Lánech

Nové menu JLV připomíná podzim v Lánech

28.8.2018 – autor: JOSEF HOLEK

Cestující Českých drah si mohou v jídelních a bistrovozech pochutnat na pokrmech nové sezonní nabídky. Společnost JLV, která poskytuje cateringové služby ve vlacích národního dopravce, připravuje v rámci 100. výročí založení Československa pokrmy, které si pro sebe a své hosty nechával s oblibou připravovat určitě i Tomáš Garrigue Masaryk.

Nové menu JLV připomene podzim v Lánech

Z podzimního menu, jež charakterizují výrazné chutě, si je možné objednat nezahuštěnou bramborovou polévku s lesními houbami, klasického španělského ptáčka s dušenou rýží, pečené kachní stehno s jablky, rozmarýnovými brambory a nudličkami červené řepy, opečený černý kořen s krémovou pažitkovou omáčkou a bramborovými špalíčky anebo kynutý švestkový knedlík s cukrovou strouhankou a medovou zakysanou smetanou. Ke svačině přijde k duhu sendvič s kozím sýrem, rukolou a brusinkami anebo kuskusový salát s dýní a sýrem feta. Na přípravě menu se podílí kuchaři JLV společně s mistry kulinářského umění z Asociace kuchařů a cukrářů ČR. Nabídka je platná od 28. 8. do 28. 11. 2018.


Průměrné hodnocení (5 hlasů): 4

Další články této rubriky

Nadační fond Skupiny ČD pomůže železničářům v nouzi Nadační fond Skupiny ČD pomůže železničářům v nouzi

5.8.2020 - České dráhy a jejich největší dceřiná společnost ČD Cargo založily Nadační fond Skupiny ČD – ŽELEZNICE SRDCEM. Cílem je podporovat železničáře, kteří při výkonu svého zaměstnání utrpěli úraz nebo se nikoli vlastní… »

Na noční hlídce s bezpečnostní agenturouNa noční hlídce s bezpečnostní agenturou

20.7.2020 - České dráhy musejí před nenechavci a vandaly chránit nejen svá železniční vozidla, ale i řadu nemovitostí. Například části nádraží. A zvláště skladové prostory se někdy stávají rejdištěm bezdomovců a narkomanů. Na jednu… »

Jaroměř získala nový terminál i nádražíJaroměř získala nový terminál i nádraží

17.7.2020 - Východočeská Jaroměř, která je důležitou železniční křižovatkou v Královéhradeckém kraji, dostane v červenci postupně k dispozici nejen dvě zbrusu nová ostrovní nástupiště, ale i nový terminál autobusové dopravy, který se… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 

Tipy redakce

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika