Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Na Cobusu se objevil polep s railjetem

Na Cobusu se objevil polep s railjetem

30.5.2016 – autor: JOSEF HOLEK

Pasažéry letadel vozí po pražském letišti Václava Havla autobus s novým reklamním polepem Českých drah. Široký Cobus 3000 už celoplošnou reklamou disponoval v posledních čtyřech letech, nyní ale přišel čas na obměnu. Ta by měla podle smluvních podmínek vydržet jeden rok.

Na Cobusu se objevil polep s railjetem

Zatímco původní grafice dominovalo Pendolino s odkazem na jízdenku z kteréhokoli nádraží až na letiště, nově se na vozidle objevil railjet ČD. Reklamní agentura při realizaci využila přes sto metrů čtverečních fólie včetně perforované části určené na okna. Odstranění staré reklamy, vyčištění karoserie a polepení trvalo pracovníkům reklamní agentury tři dny.


Průměrné hodnocení (7 hlasů): 3.29

Další články této rubriky

Historická budova nádraží v Teplicích má původní vzhledHistorická budova nádraží v Teplicích má původní vzhled

16.4.2024 - Správa železnic dokončila rekonstrukci památkově chráněného nádraží v Teplicích. Obnovou prošla fasáda a střecha objektu a také první nástupiště včetně litinového přístřešku. Stavba začala v srpnu 2022, její celkové… »

Startuje další nostalgická sezonaStartuje další nostalgická sezona

14.4.2024 - Nová sezona v ČD Muzeu Lužná u Rakovníka odstartuje v sobotu 27. dubna, kdy se letos prvně otevřou brány pro veřejnost. Návštěvníci se mohou těšit na premiérové jízdy na prodlouženém okruhu úzkorozchodné železnice a chybět… »

ČD v létě posílí spojení mezi Prahou a BerlínemČD v létě posílí spojení mezi Prahou a Berlínem

10.4.2024 - České dráhy společně s německým dopravcem Deutsche Bahn rozšíří na letní sezonu provoz vlaků mezi Prahou a Berlínem. Pro cestu mezi oběma metropolemi cestujícím nabídnou od 10. června až do 15. září 2024 každý den dodatečný… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika