Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Moravák Trojan lajkuje moderní vlaky ČD

Moravák Trojan lajkuje moderní vlaky ČD

24.9.2023

Jsou lepší Moravské dráhy, nebo České dráhy? V kampani, která chce vyzdvihnout pohodlí a moderní výbavu v nových vlacích ČD, to řeší Moravák od Kyjova a vegan „z Prahe“. V zápletce založené na odvěké rivalitě Čech a Moravy nakonec zvítězí přátelství a smír.

Moravák Trojan lajkuje moderní vlaky ČD

Ivan Trojan si ve spotu střihl bodrého šohaje dávajícího „LÍKE“ za komfortní jízdu. Role poněkud upjatého spolucestujícího se ujal David Máj, u nějž šlo už o několikátou vedlejší postavu, kterou pro ČD ztvárnil. Použito bylo kyjovské nářečí, a proto museli správné výrazy a výslovnost zkontrolovat rodilí mluvčí i jazykovědci. Kampaň je nasazena v televizi, online, v tisku, na venkovních reklamních plochách, v rádiu a na sociálních sítích. „Kampaní, s využitím plného mediamixu, navazujeme na úspěšný ‚seriál‘ příběhů s Ivanem Trojanem v hlavní roli. Se zachováním autentických a pro ČD typických prvků kampaň poukazuje na nabízené služby a moderní vybavení v nových soupravách. Chceme tak cestujícím ukázat a dopřát vysokou úroveň jízdy našimi vlaky, ať z Moravy, či Prahy,“ říká k nové kampani Petr Nešpůrek, ředitel Odboru komunikace ČD.


Průměrné hodnocení (2 hlasů): 3

Další články této rubriky

Budoucí železničáři úspěšně absolvovali zkoušky dospělostiBudoucí železničáři úspěšně absolvovali zkoušky dospělosti

14.6.2024 - Studenti oboru Provoz a ekonomika dopravy SŠES Praha 10 absolvovali 14. května praktické maturitní zkoušky, přičemž jedna z částí se konala i v prostorech OCÚ Střed ve Vršovicích. Žáci znalosti předvedli na čtveřici hnacích… »

Lužná plnohodnotně rozjela novou parní sezonuLužná plnohodnotně rozjela novou parní sezonu

12.6.2024 - O víkendu 11. a 12. května se v Lužné u Rakovníka uskutečnil letošní první parní víkend. Po oba dny se konalo tradiční komentované představení nejzajímavějších strojů na tamější točně. »

Do Polska pohodlně vlaky Českých drah Do Polska pohodlně vlaky Českých drah

11.6.2024 - Podle statistik je Polsko jednou z nejvíce navštěvovaných zemí v Evropě. A těší se zájmu i u českých turistů, jejichž počty rekordně rostou i letos. Polsko nabízí kromě příznivé cenové hladiny i vysokou úroveň služeb,… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika