Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Monitory dechu od ČD slouží ve Stodu

Monitory dechu od ČD slouží ve Stodu

11.6.2018 – autor: JOSEF HOLEK

České dráhy předaly krajské nemocnici ve Stodu na Plzeňsku pět monitorů dechu. Speciální podložky systému BabySense hlídající zástavu dechu a jakékoliv nepravidelnosti dechu miminek předal do rukou primářky dětského oddělení Heleny Vrbové Michal Štěpán, člen představenstva ČD odpovědný za úsek osobní dopravy.

Monitory dechu od ČD slouží ve Stodu

Do konce loňského roku národní dopravce předal 200 monitorů dechu. Koncem dubna zástupci národního dopravce předali šest zařízení ostravské nemocnici ve Vítkovicích, předtím bylo dodáno do nemocnice v Táboře sedm kusů. Na projektu společenské odpovědnosti ČD spolupracují s Nadací Křižovatka, která se jako jediná v zemi věnuje prevenci syndromu náhlého úmrtí dítěte.


Průměrné hodnocení (5 hlasů): 5

Další články této rubriky

Ministerstvo dopravy rozdělí peníze na opravy historických vozidelMinisterstvo dopravy rozdělí peníze na opravy historických vozidel

19.3.2023 - Ministerstvo dopravy vyhlásilo výzvu v rámci programu na obnovu historických železničních vozidel na období 2021 až 2023. Podpora přispívá k zachování technického a kulturního dědictví České republiky a rezort ji vyhlašuje… »

Verdikt o mostu pod Vyšehradem padne do konce rokuVerdikt o mostu pod Vyšehradem padne do konce roku

17.3.2023 - Rozhodnutí o budoucnosti železničního mostu přes Vltavu mezi pražským Podskalím a Smíchovem by podle ministra dopravy Martina Kupky mělo padnout do konce roku. Most je dlouhodobě ve špatném stavu. »

Zaměstnance ČD v Hradci Králové čeká stěhováníZaměstnance ČD v Hradci Králové čeká stěhování

15.3.2023 - Administrativní zaměstnanci Českých drah v Hradci Králové se v brzké době přemístí do nových prostor. Stěhovat se budou ze svého stávajícího sídla ve výpravní budově nádraží do v současnosti nevyužívaného objektu v majetku… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika