Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Facebookový profil Českých drah je ověřen

Facebookový profil Českých drah je ověřen

25.4.2018 – autor: JOSEF HOLEK

Oficiální profil Českých drah na sociální síti Facebook je od začátku února ověřen. Certifikát návštěvníci poznají podle modrého štítku u názvu profilu.

Facebookový profil Českých drah je ověřen

Facebook tento symbol přidělí jen oficiální stránce, která splňuje požadavky a zásady sociální sítě, například na tvorbu obsahu nebo komunikaci se zákazníky. Symbol zvyšuje u zákazníků důvěru v pravost stránky. Návštěvníci si tak mohou být jisti, že se jedná o autentický profil národního dopravce – symbol tedy pomáhá rozlišit mezi pravými a falešnými profily. Facebook navíc slibuje ověřeným účtům přednostní umístění ve vyhledávání a také možnost přístupu k novým funkcím dříve než stránkám bez ověření. Profil ČD sleduje zhruba 40 tisíc lidí.


Průměrné hodnocení (9 hlasů): 4

Další články této rubriky

ČD nepodceňují očistu interiéru vozůČD nepodceňují očistu interiéru vozů

26.11.2020 - V souvislosti s aktuální epidemiologickou situací České dráhy přijaly řadu opatření, jejichž cílem je zabránit šíření onemocnění COVID-19. Dopravce intenzivně čistí a dezinfikuje všechny vlaky, cestující zároveň žádá o… »

České dráhy uspěly v soutěži TOP ZaměstnavatelČeské dráhy uspěly v soutěži TOP Zaměstnavatel

24.11.2020 - Personalisté z úspěšných tuzemských firem se 1. října setkali v rámci předávání prestižních cen soutěže TOP Zaměstnavatel, aby převzali ocenění pro nejlepší zaměstnavatele v Praze. České dráhy se této soutěže účastnily… »

ČD pomáhají s trasováním nakažených koronaviremČD pomáhají s trasováním nakažených koronavirem

23.11.2020 - Zaměstnanci Českých drah, ale i další lidé ze Skupiny ČD prošli v říjnu online školením pro trasování. Poté se více než padesátka proškolených zaměstnanců aktivně zapojila do trasování kontaktů v rámci Chytré karantény.… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika