Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Cyklověže Biketower jsou na 18 místech

Cyklověže Biketower jsou na 18 místech

19.9.2023

Všechny typy bicyklů lze uschovat v cyklověžích Biketower, které jsou na osmnácti místech po celé ČR. Oproti běžnému stojanu na kola má cyklověž řadu výhod. Kola jsou chráněna před krádeží nebo povětrnostními vlivy a monitorována kamerovým systémem. Po dobu úschovy jsou i pojištěna proti poškození nebo krádeži.

Cyklověže Biketower jsou už na 18 místech

Na kole lze při uschování nechat veškeré příslušenství včetně světel nebo brašny. Na řídítka můžete pověsit přilbu nebo na nosiči nechat tašku s nákupem. Proces úschovy kola trvá zhruba 25 sekund a stará se o něj robotický systém. Každá věž má kapacitu 118 kol, z toho 16 dětských. Doba úschovy kola ve věži je až 30 dní, cena úschovného za jeden den je ve většině věží 5 korun. Zákazníci ČD s bezkontaktní In Kartou nebo virtuální In Kartou s nahranou platnou aplikací IN 25, 50, 100 nebo Business mají v šestnácti z osmnácti věží uschování na prvních 24 hodin zdarma. Dvě cyklověže Biketower jsou v Lysé nad Labem, další v Milovicích, Berouně, Šumperku, Trutnově, Čelákovicích, Poděbradech, Hodoníně, Třinci, Přerově, Hranicích na Moravě, Jaroměři, Kolíně, Moravské Třebové, Litoměřicích, Břeclavi a Pardubicích.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0

Další články této rubriky

Nádraží ve Veleslavíně se přesune pod zem Nádraží ve Veleslavíně se přesune pod zem

28.9.2023 - Správa železnic v srpnu vybrala projektanta pro úsek modernizace trati mezi pražským Veleslavínem a Ruzyní. Dokumentaci pro společné povolení vytvoří společnosti SUDOP Praha a Moravia Consult Olomouc za zhruba 212 milionů korun. »

Moravák Trojan lajkuje moderní vlaky ČDMoravák Trojan lajkuje moderní vlaky ČD

24.9.2023 - Jsou lepší Moravské dráhy, nebo České dráhy? V kampani, která chce vyzdvihnout pohodlí a moderní výbavu v nových vlacích ČD, to řeší Moravák od Kyjova a vegan „z Prahe“. V zápletce založené na odvěké rivalitě Čech a… »

Nymburské nádraží získá novou podobuNymburské nádraží získá novou podobu

23.9.2023 - Přestavba hlavního nádraží v Nymburce, kterou připravuje Správa železnic, vznikne podle návrhu architekta Tomáše Hanuse. Odborná komise architektonicko-urbanistické soutěže vybrala mezi 17 účastníky jednomyslně právě jeho… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika