Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Čeští atleti jeli do Berlína na mistrovství Evropy spoji ČD

Čeští atleti jeli do Berlína na mistrovství Evropy spoji ČD

15.8.2018 – autor: JOSEF HOLEK

Česká atletická reprezentace odcestovala na mistrovství Evropy v Berlíně vlaky Českých drah. Padesát sportovců a pár desítek dalších členů výpravy rozdělených do dvou skupin využilo vždy služeb mezinárodního spoje EC 174, a to v sobotu 4. a v pondělí 6. srpna.

Čeští atleti jeli do Berlína na mistrovství Evropy spoji ČD

Člen představenstva ČD odpovědný za úsek osobní dopravy Michal Štěpán, který tým sportovců doprovázel na pražském hlavním nádraží, popřál všem mnoho úspěchů a vyzdvihl mimo jiné fakt, že národní dopravce je hrdým partnerem národního týmu a všeobecně se sportovci spolupracuje řadu let. Na palubě moderních vlaků byli například běžec Jakub Holuša, překážkářka Zuzana Hejnová, sprinter Pavel Maslák, tyčkař Jan Kudlička, skokan Radek Juška či oštěpař Jakub Vadlejch. Národní dopravce po skončení šampionátu přepraví i zpět do České republiky. Vlaky Českých drah denně spojují Berlín a Prahu šesti páry vlaků. 


Průměrné hodnocení (5 hlasů): 4.6

Další články této rubriky

Nadační fond Skupiny ČD pomůže železničářům v nouzi Nadační fond Skupiny ČD pomůže železničářům v nouzi

5.8.2020 - České dráhy a jejich největší dceřiná společnost ČD Cargo založily Nadační fond Skupiny ČD – ŽELEZNICE SRDCEM. Cílem je podporovat železničáře, kteří při výkonu svého zaměstnání utrpěli úraz nebo se nikoli vlastní… »

Na noční hlídce s bezpečnostní agenturouNa noční hlídce s bezpečnostní agenturou

20.7.2020 - České dráhy musejí před nenechavci a vandaly chránit nejen svá železniční vozidla, ale i řadu nemovitostí. Například části nádraží. A zvláště skladové prostory se někdy stávají rejdištěm bezdomovců a narkomanů. Na jednu… »

Jaroměř získala nový terminál i nádražíJaroměř získala nový terminál i nádraží

17.7.2020 - Východočeská Jaroměř, která je důležitou železniční křižovatkou v Královéhradeckém kraji, dostane v červenci postupně k dispozici nejen dvě zbrusu nová ostrovní nástupiště, ale i nový terminál autobusové dopravy, který se… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 

Tipy redakce

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika