Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / České dráhy získaly prestižní ocenění

České dráhy získaly prestižní ocenění

15.12.2022

Důvěru zákazníků je obtížné získat a ještě náročnější je si ji udržet. Českým drahám se to podařilo. Podle výsledků nezávislé ankety zaměřené na spotřebitelskou důvěru v rámci programu Důvěryhodné značky ČD obhájily loňské prvenství v kategorii poskytovatelé dopravních služeb.

České dráhy získaly prestižní ocenění

Hlasování se v letošním již osmém ročníku zúčastnilo na 4 000 spotřebitelů po celé republice a vybírali z více než 900 značek v různých oborech. Vedle Českých drah obdržela ocenění například automobilka Škoda, Skupina ČEZ, Pilsner Urquell, T-Mobile, Generali Česká pojišťovna nebo Kofola. V každé kategorii přitom mohla být nejdůvěryhodnější pouze jedna značka, což zaručuje, že oceněné brandy jsou skutečně silné a důvěryhodné. Slavnostní vyhlášení Nejdůvěryhodnějších značek 2022 se uskutečnilo v rámci galavečera 10. listopadu v Autoklubu ČR v Praze.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0

Další články této rubriky

Rekonstrukcí projde poslední část Fantovy budovyRekonstrukcí projde poslední část Fantovy budovy

18.6.2024 - Správa železnic hodlá na konci roku zahájit druhou část rekonstrukce interiéru ve Fantově budově na pražském hlavním nádraží. Důležitou podmínkou k samotnému zahájení stavby je právě vypsané výběrové řízení na… »

Budoucí železničáři úspěšně absolvovali zkoušky dospělostiBudoucí železničáři úspěšně absolvovali zkoušky dospělosti

14.6.2024 - Studenti oboru Provoz a ekonomika dopravy SŠES Praha 10 absolvovali 14. května praktické maturitní zkoušky, přičemž jedna z částí se konala i v prostorech OCÚ Střed ve Vršovicích. Žáci znalosti předvedli na čtveřici hnacích… »

Lužná plnohodnotně rozjela novou parní sezonuLužná plnohodnotně rozjela novou parní sezonu

12.6.2024 - O víkendu 11. a 12. května se v Lužné u Rakovníka uskutečnil letošní první parní víkend. Po oba dny se konalo tradiční komentované představení nejzajímavějších strojů na tamější točně. »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika