Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / České dráhy získaly dva certifikáty

České dráhy získaly dva certifikáty

2.8.2016 – autor: JOSEF HOLEK

Národní dopravce získal další ocenění za systém řízení kvality na komplexní zajištění přepravy osob podle normy ISO 9001. Obstál i v případě auditu podle normy OHSAS 18001, která se zaměřuje na zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

České dráhy získaly dva certifikáty

Na základě úspěšného prověřování, které v červnu provedla nezávislá certifikační společnost Bureau Veritas, obdržely České dráhy 20. července certifikáty ISO 9001 i OHSAS 18001 na další tři roky. Nyní je každý rok čekají pravidelné dohledové audity. V listopadu se auditoři na ČD vrátí kvůli systému hospodaření s energiemi ISO 50001. Své činnosti ČD certifikují už deset let nejen kvůli zákazníkům, ale i kvůli možnosti obstát v řadě veřejných zakázek. Zadavatel může při výběru upřednostnit firmu, která disponovala nejen technickým zázemím, ale kvalitou poskytovaných služeb.


Průměrné hodnocení (2 hlasů): 4.5

Další články této rubriky

Lužná plnohodnotně rozjela novou parní sezonuLužná plnohodnotně rozjela novou parní sezonu

12.6.2024 - O víkendu 11. a 12. května se v Lužné u Rakovníka uskutečnil letošní první parní víkend. Po oba dny se konalo tradiční komentované představení nejzajímavějších strojů na tamější točně. »

Do Polska pohodlně vlaky Českých drah Do Polska pohodlně vlaky Českých drah

11.6.2024 - Podle statistik je Polsko jednou z nejvíce navštěvovaných zemí v Evropě. A těší se zájmu i u českých turistů, jejichž počty rekordně rostou i letos. Polsko nabízí kromě příznivé cenové hladiny i vysokou úroveň služeb,… »

ČD spustily novou kampaň na ekologické cestování vlakemČD spustily novou kampaň na ekologické cestování vlakem

9.6.2024 - Víte, jak ušetřit 44,68 kg CO2? Stačí si pro cestu mezi Prahou a Ostravou vybrat vlak místo automobilu. Právě na zdůraznění ekologického aspektu cestování vlakem se zaměřila nová marketingová kampaň Českých drah, se kterou se od… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika