Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / České dráhy zavádějí nové sdílené aplikace IN 100

České dráhy zavádějí nové sdílené aplikace IN 100

14.2.2024

Největší český železniční dopravce přichází s novými variantami síťových jízdenek IN 100, které je možné použít ve vlacích ČD po celé republice. České dráhy zavádí novou aplikaci Sdílená IN 100, která umožní cestovat v jeden den jednomu ze čtyř zákazníků zapojených do sdílené aplikace IN 100.

České dráhy zavádějí nové sdílené aplikace IN 100

V jeden den bude moci aplikaci použít vždy jen jeden z nich. Sdílená IN 100 platí ve 2. třídě, v případě využití 1. třídy je možné doplatit rozdíl mezi 1. a 2. třídou podle ceníku pro slevovou aplikaci IN 50. Podobně bude fungovat i další nová aplikace, Virtuální IN Business. Tuto nabídku využijí hlavně firmy, protože umožní využívat výhody aplikace IN 100 až dvaceti nebo až padesáti cestujícím s vlastní virtuální In Kartou. Podobně jako u Sdílené IN 100 bude moci slevovou aplikaci využít v jeden den vždy jen jeden z cestujících zapojených k Virtuální IN Business. Aplikaci je možné aplikovat ve 2. i v 1. třídě. Síťová jízdenka Sdílená IN 100 až pro 4 sdílející osoby stojí 29 990 Kč, Virtuální IN Business až pro 20 osob 39 990 Kč a Virtuální IN Business až pro 50 osob 44 990 Kč. 


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0

Další články této rubriky

Vlaky jezdí i mezi školními lavicemiVlaky jezdí i mezi školními lavicemi

23.4.2024 - V několika partnerských středních školách Českých drah se mohou pochlubit funkčními a skvěle vybavenými modelovými kolejišti. Jedním ze zařízení je Střední škola Edvarda Beneše v Břeclavi. »

Chystá se rekonstrukce trati na HavlíčkobrodskuChystá se rekonstrukce trati na Havlíčkobrodsku

19.4.2024 - Rekonstrukce osmikilometrového úseku železnice mezi Přibyslaví a Pohledem na Havlíčkobrodsku přijde bezmála na 2,8 miliardy korun. Zhotovitelem, jehož vybrala SŽ, je společnost Chládek & Tintěra. Rekonstrukce umožní zvýšit rychlost… »

Historická budova nádraží v Teplicích má původní vzhledHistorická budova nádraží v Teplicích má původní vzhled

16.4.2024 - Správa železnic dokončila rekonstrukci památkově chráněného nádraží v Teplicích. Obnovou prošla fasáda a střecha objektu a také první nástupiště včetně litinového přístřešku. Stavba začala v srpnu 2022, její celkové… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika