Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / České dráhy posílily dopravu na Dny NATO

České dráhy posílily dopravu na Dny NATO

13.10.2022

České dráhy výrazně posílily dopravu na Dny NATO a Dny Vzdušných sil AČR, které se o víkendu 17. a 18. září uskutečnily na ostravském letišti v Mošnově. Národní dopravce vypravil do stanice Mošnov, Ostrava Airport speciální expresní spoje z Prahy, Brna a Olomouce a posilové osobní vlaky z Bohumína, Opavy a Ostravy-Svinova.

České dráhy posílily dopravu na Dny NATO

Kromě toho řada dálkových vlaků, včetně těch, které jely ze Žiliny, Varšavy nebo Vídně, mimořádně zastavila ve stanici Studénka. Posílena byla ve dnech konání akce rovněž regionální doprava. ČD vypravily zvláštní osobní vlaky, takže s prokladem pravidelných spojů jely každou půlhodinu až hodinu. Na spojích navíc jezdily dvě jednotky CityElefant a kapacita této zdvojené soupravy díky tomu činila přibližně 600 míst k sezení a celková pak více než 1 200 osob.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0

Další články této rubriky

Plzeňské nádraží opět září novotouPlzeňské nádraží opět září novotou

18.2.2024 - Po téměř tříleté rekonstrukci v hodnotě zhruba jedné miliardy korun se počátkem ledna otevřela památkově chráněná budova hlavního nádraží v Plzni z roku 1907. Celý objekt, jímž denně projde až 20 tisíc cestujících, má… »

Vyjel jubilejní 800. Mattoni expressVyjel jubilejní 800. Mattoni express

15.2.2024 - Ze stanice Vojkovice nad Ohří se 16. ledna odpoledne vydal na cestu jubilejní 800. Mattoni express, kterým ČD Cargo ve spolupráci s dopravcem Railsystém zajišťuje přepravu nealkoholických nápojů společnosti Mattoni 1873 z Kyselky do… »

České dráhy zavádějí nové sdílené aplikace IN 100České dráhy zavádějí nové sdílené aplikace IN 100

14.2.2024 - Největší český železniční dopravce přichází s novými variantami síťových jízdenek IN 100, které je možné použít ve vlacích ČD po celé republice. České dráhy zavádí novou aplikaci Sdílená IN 100, která umožní cestovat… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika