Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / ČD získaly Jednotné osvědčení o bezpečnosti dopravce

ČD získaly Jednotné osvědčení o bezpečnosti dopravce

14.3.2023

České dráhy obdržely na konci ledna Jednotné osvědčení o bezpečnosti železničního podniku s platností do 27. 2. 2028. Osvědčení bylo vystaveno na maximální možnou dobu pěti let bez jakýchkoliv omezení či podmínek jeho použití.

ČD získaly Jednotné osvědčení o bezpečnosti dopravce

V červnu 2022 dopravce prostřednictvím jednotného kontaktního místa ERA (OSS – One-Stop-Shop) podal na Drážní úřad ČR žádost o vydání osvědčení o bezpečnosti dopravce, ke kterému postupně přiložil desítky aktualizovaných interních norem, předpisů a opatření a další stovky dokumentů a důkazů. Těmi dokládal nastavení a funkčnost systému zajišťování bezpečnosti v rámci ČD. Na jejich přípravě se trpělivě a odpovědně podílela celá řada kolegů napříč firmou. Společným úsilím společnost dosáhla splnění jedné ze základních podmínek existence Českých drah na dopravním trhu.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0

Další články této rubriky

Ministerstvo dopravy rozdělí peníze na opravy historických vozidelMinisterstvo dopravy rozdělí peníze na opravy historických vozidel

19.3.2023 - Ministerstvo dopravy vyhlásilo výzvu v rámci programu na obnovu historických železničních vozidel na období 2021 až 2023. Podpora přispívá k zachování technického a kulturního dědictví České republiky a rezort ji vyhlašuje… »

Verdikt o mostu pod Vyšehradem padne do konce rokuVerdikt o mostu pod Vyšehradem padne do konce roku

17.3.2023 - Rozhodnutí o budoucnosti železničního mostu přes Vltavu mezi pražským Podskalím a Smíchovem by podle ministra dopravy Martina Kupky mělo padnout do konce roku. Most je dlouhodobě ve špatném stavu. »

Zaměstnance ČD v Hradci Králové čeká stěhováníZaměstnance ČD v Hradci Králové čeká stěhování

15.3.2023 - Administrativní zaměstnanci Českých drah v Hradci Králové se v brzké době přemístí do nových prostor. Stěhovat se budou ze svého stávajícího sídla ve výpravní budově nádraží do v současnosti nevyužívaného objektu v majetku… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika