Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / ČD vyvinuly aplikaci pro zaměstnance

ČD vyvinuly aplikaci pro zaměstnance

14.4.2020 – autor: JOSEF HOLEK

Vývojáři Českých drah představili novou aplikaci ČD Revizor. Impulzem byla podmínka ve smlouvě mezi Jihomoravským krajem a ČD, z níž vyplynula povinnost umožnit kontrolu jízdních dokladů v celém rozsahu výkonů kontrolním orgánům objednatele.

ČD vyvinuly aplikaci pro zaměstnance

Navíc existovala potřeba aplikace, kterou by byla umožněna kontrola jízdenek jiným zařízením, než je přenosná osobní pokladna, kterou používají k odbavení a kontrole jízdenek průvodčí. POPky, jak se přenosným pokladnám říká, jsou totiž poměrně drahé a není možné jimi vybavit kontrolory například na jednorázových či nostalgických jízdách nebo řidiče autobusů při náhradní dopravě. Byť je aplikace v tuto chvíli určena především pracovníkům přepravní kontroly IDS JMK, umožňuje kontrolu všech jízdních dokladů vystavených podle tarifu TR 10 v papírové podobě nebo nahrané na In Kartě ČD a kontrolu mezinárodních jízdních dokladů a dokladů vystavených podle tarifu IDS JMK zakoupených v e-shopu ČD.


Průměrné hodnocení (4 hlasů): 5

Další články této rubriky

VUZ získal další kvalifikační pověření VUZ získal další kvalifikační pověření

28.11.2022 - VUZ Slovakia, 100% dceřiná společnost Výzkumného Ústavu Železničního (VUZ), získala další klíčové kvalifikační pověření. Jedná se o „Rozhodnutie o poverení právnickej osoby posudzovaním zhody subsystémov železničného… »

Provoz na IV. koridoru se řídí z nového sálu v CDP Praha Provoz na IV. koridoru se řídí z nového sálu v CDP Praha

22.11.2022 - Pražské Centrální dispečerské pracoviště (CDP) Správy železnic zprovoznilo v budově na Balabence nový dispečerský sál pro obsluhu části 4. tranzitního železničního koridoru. Momentálně slouží k dálkovému ovládání provozu… »

U Račiněvsi vznikla Wintonova alej, sázející přivezly České dráhyU Račiněvsi vznikla Wintonova alej, sázející přivezly České dráhy

20.11.2022 - Na výročí republiky byla v podřipské Račiněvsi vysazena Alej sira Nicholase Wintona. Připomíná člověka, který ve vší skromnosti a neokázalosti dokázal v roce 1939 před zvůlí nacistického režimu zachránit z Československa 669… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika