Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / ČD uspěly v soutěži ADC Creative Awards 2019

ČD uspěly v soutěži ADC Creative Awards 2019

9.5.2019 – autor: REDAKCE

České dráhy získaly tři ceny v soutěži ADC Creative Awards 2019, což je prestižní české ocenění v oblasti reklamy. Dopravce přihlásil dvě reklamy – Západní expres a Včasná jízdenka Evropa, které byly nominovány ve třech kategoriích (Radio, Copywriting, Outdoor), a obě uspěly.

ČD uspěly v soutěži ADC Creative Awards 2019

Jde o skvělý výsledek, neboť ČD zatím toto ocenění nezískaly a doposud se nedostaly ani do užšího výběru. Obě reklamy již vznikly ve spolupráci s novou agenturou Havas, která pro ČD pracuje od letošního ledna. ADC Creative Awards 2019 je nejprestižnější národní soutěž komerční kreativity vyhlašovaná profesním spolkem Art Directors Club. Dříve byla známá jako Louskáček a organizována je každoročně od roku 1993. Základním kritériem hodnocení soutěžních prací je originalita, inovativnost kreativního nápadu a kvalita zpracování.


Průměrné hodnocení (4 hlasů): 5

Další články této rubriky

Moravák Trojan lajkuje moderní vlaky ČDMoravák Trojan lajkuje moderní vlaky ČD

24.9.2023 - Jsou lepší Moravské dráhy, nebo České dráhy? V kampani, která chce vyzdvihnout pohodlí a moderní výbavu v nových vlacích ČD, to řeší Moravák od Kyjova a vegan „z Prahe“. V zápletce založené na odvěké rivalitě Čech a… »

Nymburské nádraží získá novou podobuNymburské nádraží získá novou podobu

23.9.2023 - Přestavba hlavního nádraží v Nymburce, kterou připravuje Správa železnic, vznikne podle návrhu architekta Tomáše Hanuse. Odborná komise architektonicko-urbanistické soutěže vybrala mezi 17 účastníky jednomyslně právě jeho… »

ČD Cargo pořídí dalších 12 lokomotiv TraxxČD Cargo pořídí dalších 12 lokomotiv Traxx

22.9.2023 - Dceřiná společnost Českých drah ČD Cargo objednala dalších 12 lokomotiv typu TRAXX 3 MS vybavených palubním systémem Atlas (ETCS Level 2, Baseline 3). Lokomotivy by měly být dodány nejpozději v první polovině roku 2026. Hodnota… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika