Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / ČD uspěly v soutěži ADC Creative Awards 2019

ČD uspěly v soutěži ADC Creative Awards 2019

9.5.2019 – autor: REDAKCE

České dráhy získaly tři ceny v soutěži ADC Creative Awards 2019, což je prestižní české ocenění v oblasti reklamy. Dopravce přihlásil dvě reklamy – Západní expres a Včasná jízdenka Evropa, které byly nominovány ve třech kategoriích (Radio, Copywriting, Outdoor), a obě uspěly.

ČD uspěly v soutěži ADC Creative Awards 2019

Jde o skvělý výsledek, neboť ČD zatím toto ocenění nezískaly a doposud se nedostaly ani do užšího výběru. Obě reklamy již vznikly ve spolupráci s novou agenturou Havas, která pro ČD pracuje od letošního ledna. ADC Creative Awards 2019 je nejprestižnější národní soutěž komerční kreativity vyhlašovaná profesním spolkem Art Directors Club. Dříve byla známá jako Louskáček a organizována je každoročně od roku 1993. Základním kritériem hodnocení soutěžních prací je originalita, inovativnost kreativního nápadu a kvalita zpracování.


Průměrné hodnocení (4 hlasů): 5

Další články této rubriky

Klub dopravní historie oslavil 20. výročíKlub dopravní historie oslavil 20. výročí

28.5.2023 - Už 20 let činnosti si na konci března připomněli stávající i bývalí členové Klubu dopravní historie (KDH) při Domě dětí a mládeže v Praze 5. Slavnostní výroční schůzka se uskutečnila v secesním historickém salonku Českých… »

Vlak Lemkin připomněl genociduVlak Lemkin připomněl genocidu

27.5.2023 - České dráhy společně s Centrem studií genocid Terezín a dceřinou společností ČD Cargo zahájily na konci dubna na pražském Masarykově nádraží projekt Vlak Lemkin. Ten byl vypraven u příležitosti 75. výročí přijetí Úmluvy o… »

ČD předvedly zázemí odstavného nádraží v PrazeČD předvedly zázemí odstavného nádraží v Praze

25.5.2023 - Dvě hodiny poutavého výkladu představily zástupcům médií fungování střediska údržby v pražské Michli, které spadá pod Oblastní centrum údržby Střed Českých drah. Cílem bylo zejména seznámit novináře s úskalími údržby… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika