Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / ČD se staly partnerem olympijských parků

ČD se staly partnerem olympijských parků

17.8.2016 – autor: JAN CHALOUPKA

Olympijské parky Rio-Lipno, OP Pardubice, OP Plzeň a OP Ostrava nachystaly pro návštěvníky řadu akcí, během nich mohou nejen fandit českým závodníkům v Riu, ale na vlastní kůži také vyzkoušet mnohé z disciplín této vrcholné sportovní akce.

ČD se staly partnerem olympijských parků

U prezentačních stánků ČD v pardubickém parku si mohou zahrát beachvolejbal, pétanque, zaskákat na trampolíně nebo zajezdit na paddle boardu. Na jihu Čech jsou pak ČD oficiálním dopravcem do areálu Rio Lipno. Od 4. do 23. srpna se proto mění jízdní řády na tratích České Budějovice – Černý Kříž a Lipno nad Vltavou  –  Rybník. Řada spojů je posílena a přizpůsobena požadavkům pořadatelů akce. Zároveň jsou upraveny i jízdní řády ČD BUSů. Na trati České Budějovice – Rybník a Rybník – Lipno nad Vltavou pojede od 4.8 do 22.8 denně jeden posilový spoj s odjezdem z Budějovic v 9:07 h. V pátek, sobotu a neděli ho doplní další s odjezdem v 11:11.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0

Další články této rubriky

Zemřel kolega Michal HeindlZemřel kolega Michal Heindl

19.3.2021 - Dnešní doba je velmi náročná. Do toho všeho občas přijde zpráva, kterou člověk nechce slyšet. Stejně tomu bylo i 18. 3. 2021, kdy se ráno rozletěla do světa zpráva o úmrtí Michala Heindla, našeho kamaráda a kolegy z plzeňského… »

Přípravu dalších bezbariérových služeb ČD nezastavila ani pandemie Přípravu dalších bezbariérových služeb ČD nezastavila ani pandemie

3.3.2021 - Koronavirus v uplynulém roce výrazně omezil možnosti cestování, což se týkalo i nejzranitelnější skupiny obyvatel, osob se zdravotním handicapem. České dráhy navzdory tomu loni zajistily 4 584 objednaných přeprav… »

ČD získaly desetiletý kontrakt v Olomouckém krajiČD získaly desetiletý kontrakt v Olomouckém kraji

2.3.2021 - České dráhy zajistí regionální dopravu v Olomouckém kraji i po roce 2022. Zástupci ČD a Olomouckého kraje podepsali začátkem ledna příslušnou desetiletou smlouvu. Kontrakt se týká provozního souboru Elektrická síť – střed a… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika