Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / ČD se staly partnerem olympijských parků

ČD se staly partnerem olympijských parků

17.8.2016 – autor: JAN CHALOUPKA

Olympijské parky Rio-Lipno, OP Pardubice, OP Plzeň a OP Ostrava nachystaly pro návštěvníky řadu akcí, během nich mohou nejen fandit českým závodníkům v Riu, ale na vlastní kůži také vyzkoušet mnohé z disciplín této vrcholné sportovní akce.

ČD se staly partnerem olympijských parků

U prezentačních stánků ČD v pardubickém parku si mohou zahrát beachvolejbal, pétanque, zaskákat na trampolíně nebo zajezdit na paddle boardu. Na jihu Čech jsou pak ČD oficiálním dopravcem do areálu Rio Lipno. Od 4. do 23. srpna se proto mění jízdní řády na tratích České Budějovice – Černý Kříž a Lipno nad Vltavou  –  Rybník. Řada spojů je posílena a přizpůsobena požadavkům pořadatelů akce. Zároveň jsou upraveny i jízdní řády ČD BUSů. Na trati České Budějovice – Rybník a Rybník – Lipno nad Vltavou pojede od 4.8 do 22.8 denně jeden posilový spoj s odjezdem z Budějovic v 9:07 h. V pátek, sobotu a neděli ho doplní další s odjezdem v 11:11.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0

Další články této rubriky

Lužná plnohodnotně rozjela novou parní sezonuLužná plnohodnotně rozjela novou parní sezonu

12.6.2024 - O víkendu 11. a 12. května se v Lužné u Rakovníka uskutečnil letošní první parní víkend. Po oba dny se konalo tradiční komentované představení nejzajímavějších strojů na tamější točně. »

Do Polska pohodlně vlaky Českých drah Do Polska pohodlně vlaky Českých drah

11.6.2024 - Podle statistik je Polsko jednou z nejvíce navštěvovaných zemí v Evropě. A těší se zájmu i u českých turistů, jejichž počty rekordně rostou i letos. Polsko nabízí kromě příznivé cenové hladiny i vysokou úroveň služeb,… »

ČD spustily novou kampaň na ekologické cestování vlakemČD spustily novou kampaň na ekologické cestování vlakem

9.6.2024 - Víte, jak ušetřit 44,68 kg CO2? Stačí si pro cestu mezi Prahou a Ostravou vybrat vlak místo automobilu. Právě na zdůraznění ekologického aspektu cestování vlakem se zaměřila nová marketingová kampaň Českých drah, se kterou se od… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika