Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / ČD představily zajištění bezpečnosti

ČD představily zajištění bezpečnosti

3.5.2019 – autor: JOSEF HOLEK

Nové trendy v dopravě. Tak se jmenoval desátý ročník konference, která se na začátku dubna konala v budově VOŠ a SPŠ automobilní a technické v Českých Budějovicích. Za České dráhy zde vystoupila Michaela Hronovská z oddělení bezpečnosti a nouzového plánování.

ČD představily zajištění bezpečnosti

. Studentům a zástupcům odborné veřejnosti představila propracovaný systém zajištění bezpečnosti ČD. Kromě jiného uvedla, že dopravce si u soukromé bezpečnostní agentury Securitas ČR objednává službu ostrahy železničních stanic v majetku ČD, prostor pro odstavování osobních vozů, administrativních budov či areálů a v neposlední řadě na základě zpracovávaných analýz jsou pracovníky agentury doprovázeny osobní vlaky, kde je vysoká přestupková a trestná činnost na majetku dopravce i cestujících. V Jihočeském kraji se jedná zejména o doprovody vlaků po dobu vodácké sezony. ČD v otázce bezpečnosti dále spolupracují s Policií ČR, Městskou policií a s Celní správou.


Průměrné hodnocení (11 hlasů): 4.27

Další články této rubriky

Na Karlovarsko vyrazil mikulášský vlak se ŠlechtičnouNa Karlovarsko vyrazil mikulášský vlak se Šlechtičnou

10.12.2023 - Poslední listopadová sobota patřila na Karlovarsku mikulášským oslavám. Krátce po půl desáté ráno vyjel na trať zvláštní historický vlak v čele s parní lokomotivou 475.111 Šlechtičnou z nádraží v Mariánských Lázních a… »

Do Bechyně jsme nasadili komfortnější vozy Btn Do Bechyně jsme nasadili komfortnější vozy Btn

8.12.2023 - Na lokálce z Tábora do Bechyně jezdí komfortnější vozy řady Btn. Starší dvounápravové přípojné vagony k motorovým vozům jsou nahrazeny čtyřnápravovými vozy s podvozky se vzduchovým vypružením. Vyrobila je Moravskoslezská… »

ČD opět uspěly v anketě Nejdůvěryhodnější značka 2023ČD opět uspěly v anketě Nejdůvěryhodnější značka 2023

6.12.2023 - České dráhy po roce opět zvítězily v anketě Nejdůvěryhodnější značka 2023, a to v kategorii Poskytovatel dopravních služeb. Dopravce tak obhájil loňské vítězství a celkově už v této anketě posbíral šest cen. ČD zvítězily… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika