Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Bohumín se chystá na velký železniční svátek

Bohumín se chystá na velký železniční svátek

19.9.2017 – autor: MARTIN HARÁK

Oslavy Národního dne železnice se v Bohumíně odehrají sice až v sobotu 23. září, přípravy na akci jsou již v plném proudu. Závěrečný kontrolní den prověřil 1. září připravenost záchytného parkoviště za budovou nádraží, úpravu depa kolejových vozidel pro denní i večerní program a také jednotlivé úkoly koordinačního týmu, kde jsou delegováni například zástupci pořadatelské agentury, města Bohumína, ale hasiči či policisté.

Bohumín se chystá na velký železniční svátek

Novotou bude zářit i výpravní budova bohumínského nádraží, kde SŽDC nejen rekonstruuje střechu, ale vybaví výpravní budovu novým nátěrem. Menším zklamáním bude pro fotografy během oslav uzavření nadchodové lávky nad nádražím. Byť byla znovuotevřena na konci srpna po nákladné rekonstrukci, z bezpečnostních důvodů musí zůstat v sobotu 23. září pro veřejnost nepřístupná. Na noční vlakovou show, která bude vrcholem oslav, jsou navíc již všechna místa na tribuně beznadějně vyprodána. Stále lze ještě koupit vstupenky na stání a posledních padesát kusů bude v prodeji ještě v den konání oslav u hlavního vstupu v Infopointu ČD.


Průměrné hodnocení (3 hlasů): 3.33

Další články této rubriky

VUZ uspořádal první Česko-slovenskou železniční konferenciVUZ uspořádal první Česko-slovenskou železniční konferenci

8.12.2022 - Bratislava hostila 3. a 4. listopadu první den historicky první Česko-slovenskou železniční konferenci. Sešli se zde odborníci z oboru, zástupci dopravních institucí obou zemí i hlavní subjekty v podnikání v segmentu kolejových… »

Začíná prodej knižních jízdních řádů IDSOKZačíná prodej knižních jízdních řádů IDSOK

6.12.2022 - Prodej knižních jízdních řádů Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje (IDSOK) pro rok 2022/2023 začne 7. 12. 2022. K zakoupení je k dispozici celkem pět oblastních jízdních řádů pro Olomoucko, Prostějovsko, Přerovsko,… »

VUZ získal další kvalifikační pověření VUZ získal další kvalifikační pověření

28.11.2022 - VUZ Slovakia, 100% dceřiná společnost Výzkumného Ústavu Železničního (VUZ), získala další klíčové kvalifikační pověření. Jedná se o „Rozhodnutie o poverení právnickej osoby posudzovaním zhody subsystémov železničného… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika