Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Aplikace MobilOK má novou verzi

Aplikace MobilOK má novou verzi

16.12.2022

Koordinátor IDSOK přichází s dlouho očekávanou mobilní aplikací MobilOK new, která cestujícím přináší pohodlnější odbavení a usnadňuje tak cestování v rámci Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje (IDSOK). Nová mobilní aplikace pro jednodušší nákup jízdenek bude dostupná od 1. ledna 2023.

Aplikace MobilOK má novou verzi

MobilOK new je upgradem mobilní aplikace MobilOK a pro uživatele je připravena přívětivější aplikace s řadou nových funkcí. Všechny procesy se odehrávají v rámci stažené aplikace, nedochází tak k přesměrování na webový prohlížeč či e-shop IDSOK. Kromě nákupu všech typů časových jízdních dokladů je možné si zakoupit i jednotlivé jízdné. Mezi další novinky patří také možnost vyhledání spojení včetně okamžitého nákupu patřičného jízdního dokladu. I v této aplikaci, podobně jako v e-shopu IDSOK, mohou cestující vrátit elektronickou časovou jízdenku kdykoli před začátkem platnosti nebo v jejím průběhu. Podobně jako v CestujOK má uživatel aplikace možnost zobrazit aktuální informace o spoji, zjistit zpoždění nebo jeho aktuální polohu.   


Průměrné hodnocení (1 hlasů): 5

Další články této rubriky

ČD zahájily prodej jízdenek na sezonní spoje Pirat a Widmy k Baltskému mořiČD zahájily prodej jízdenek na sezonní spoje Pirat a Widmy k Baltskému moři

4.6.2023 - Do polských prázdninových letovisek Leba, Hel a Kolobrzeg lze cestovat nočními vlaky provozovanými ve spolupráci ČD a polského dopravce PKP Intercity. Prodej jízdenek a rezervací na tyto vlaky byl zahájen právě v těchto dnech. »

Klub dopravní historie oslavil 20. výročíKlub dopravní historie oslavil 20. výročí

28.5.2023 - Už 20 let činnosti si na konci března připomněli stávající i bývalí členové Klubu dopravní historie (KDH) při Domě dětí a mládeže v Praze 5. Slavnostní výroční schůzka se uskutečnila v secesním historickém salonku Českých… »

Vlak Lemkin připomněl genociduVlak Lemkin připomněl genocidu

27.5.2023 - České dráhy společně s Centrem studií genocid Terezín a dceřinou společností ČD Cargo zahájily na konci dubna na pražském Masarykově nádraží projekt Vlak Lemkin. Ten byl vypraven u příležitosti 75. výročí přijetí Úmluvy o… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika