Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Aplikace ČD Můj vlak se těší rostoucí popularitě

Aplikace ČD Můj vlak se těší rostoucí popularitě

6.8.2021 – autor: JOSEF HOLEK

Mobilní aplikace Můj vlak, která umožňuje komplexní odbavení při cestách vlakem, se těší vzrůstající oblibě. Dokazuje to i hodnocení uživatelů na úrovni 4,6 z 5 na platformách Google Play i App Store.

Aplikace ČD Můj vlak se těší rostoucí popularitě

Díky uživatelské přívětivosti a užitečným funkcím se také výrazně zvyšuje počet stažení, a výrazně si tak získala značnou oblibu. Od spuštění obdržela řadu uživatelských i odborných ocenění, což dokladuje i vysoké hodnocení na zmíněných platformách. Dopravce aplikaci spustil v říjnu 2014, aktivně ji využívá přes 300 tisíc unikátních uživatelů měsíčně. Kromě běžných funkcí, jako je hledání spojení nebo nákup jízdenek, v ní cestující najdou palubní portál s průběžnými informacemi o jízdě vlaku, přestupech nebo o výlukách a mimořádnostech na tratích. Výhodou je také možnost hledání jízdních řádů offline, a to včetně spojení do zahraničí. Do budoucna ČD plánují aplikaci rozšiřovat a nabídnout nové možnosti odbavení. Cestujícím umožní zakoupit si jízdenku na zpožděný spoj, dále je v plánu vylepšení platební metody Google Pay či implementace nového cestovního průvodce.


Průměrné hodnocení (1 hlasů): 5

Další články této rubriky

Historická budova nádraží v Teplicích má původní vzhledHistorická budova nádraží v Teplicích má původní vzhled

16.4.2024 - Správa železnic dokončila rekonstrukci památkově chráněného nádraží v Teplicích. Obnovou prošla fasáda a střecha objektu a také první nástupiště včetně litinového přístřešku. Stavba začala v srpnu 2022, její celkové… »

Startuje další nostalgická sezonaStartuje další nostalgická sezona

14.4.2024 - Nová sezona v ČD Muzeu Lužná u Rakovníka odstartuje v sobotu 27. dubna, kdy se letos prvně otevřou brány pro veřejnost. Návštěvníci se mohou těšit na premiérové jízdy na prodlouženém okruhu úzkorozchodné železnice a chybět… »

ČD v létě posílí spojení mezi Prahou a BerlínemČD v létě posílí spojení mezi Prahou a Berlínem

10.4.2024 - České dráhy společně s německým dopravcem Deutsche Bahn rozšíří na letní sezonu provoz vlaků mezi Prahou a Berlínem. Pro cestu mezi oběma metropolemi cestujícím nabídnou od 10. června až do 15. září 2024 každý den dodatečný… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika