Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / ČD patří k důvěryhodným značkám

ČD patří k důvěryhodným značkám

10.12.2021 – autor: JOSEF HOLEK

Sedmý ročník marketingového ocenění Nejdůvěryhodnější značka 2021 zná výsledky průzkumu zaměřeného na důvěru ve značky prodávané na území České republiky. V kategorii Poskytovatelé dopravních služeb se na prvním místě umístila společnost České dráhy.

 ČD patří k důvěryhodným značkám
V rámci výzkumu, který vyhlášení předcházel, byly dotázány čtyři tisícovky respondentů. K hodnocení měli celkem sedm set značek z osmdesáti kategorií nejrůznějších oblastí. Ty jsou nominovány automaticky na základě prodejů. V každé kategorii může být nejdůvěryhodnější pouze jedna značka, což zaručuje, že všechny oceněné subjekty jsou skutečné silné a důvěryhodné. Za ČD cenu převzal ředitel odboru komunikace Radek Joklík.

Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0

Další články této rubriky

Na obnovu vozidel půjde více penězNa obnovu vozidel půjde více peněz

27.5.2022 - Ministerstvo dopravy vyhlásilo výzvu v rámci programu na obnovu historických železničních vozidel na období 2021 až 2023. Ministerstvo financí nedávno schválilo a navýšilo roční rozpočet na pět milionů korun. »

Do Velimi dorazila na testování jednotka StadlerDo Velimi dorazila na testování jednotka Stadler

26.5.2022 - Do areálu Zkušebního centra VUZ ve Velimi počátkem dubna dorazila elektrická jednotka Stadler s alternativním pohonem z baterií Flirt3 BEMU2 SH. Technické řešení elektrické jednotky od švýcarského výrobce Stadler vychází z… »

Přímý spoj Českých drah nově zamíří až do FlensburguPřímý spoj Českých drah nově zamíří až do Flensburgu

25.5.2022 - České dráhy od 12. června rozšíří přímé vlakové spojení Praha – Hamburg až do severoněmeckého Flensburgu na německo-dánské hranici. Provoz vlaku dopravce zajišťuje ve spolupráci s Deutsche Bahn. Vlak bude jezdit denně. »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika