Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Skupina ČD / Reklamní spot „Punkva“ sklízí úspěch

Reklamní spot „Punkva“ sklízí úspěch

13.8.2020 – autor: REDAKCE

Nová kampaň ČD s hercem Ivanem Trojanem v roli punkera, která od června láká cestující za zábavou i do přírody s aplikací Vlakem na výlet, sklízí úspěchy. Na začátku července 2020 byla reklama otestována ve srovnání s ostatními novými a nejsilněji nasazovanými televizními spoty.

Reklamní spot „Punkva“ sklízí úspěch

Úspěch sklidila hned vněkolika kritériích. Známost videa dosáhla 60 %, což představuje vysoce nadprůměrnou hodnotu všech spotů vůbec (průměr je 44 %). Znamená to tedy, že si diváci reklamy všimli azapamatovali si ji mezi všemi ostatními reklamami. Líbivost testovaného spotu ČD si vydobyla dobrou známku 6,2 nastupnici 1až 10. Hodnota je to tak lepší než dlouhodobý průměr všech reklam aje známo, že líbivá reklama prodává více. Podle výsledků výzkumu společnosti SujetFocus se jedná oúspěšný, nápadný aoriginální TV spot, který diváky zaujal.


Průměrné hodnocení (1 hlasů): 5

Další články této rubriky

TSI jsou pro specialisty VUZ zákonemTSI jsou pro specialisty VUZ zákonem

25.8.2020 - Expert Kanceláře autorizované osoby (KAO) Výzkumného Ústavu Železničního (VUZ) Jan Veselík je železničářské dítě. Jeho otec byl strojvedoucím, a pokud to bylo možné, podíval se malý Honzík i na stanoviště. Nyní je z Jana… »

Přepravy uhlí v kombinaci vlak – loďPřepravy uhlí v kombinaci vlak – loď

22.7.2020 - Bohatství a prosperita Čech a Moravy byly od 19. století založené na rozsáhlých ložiscích uhlí. K nejkvalitnějšímu hnědému uhlí patří to těžené v dole Bílina. Postupnou modernizací české ekonomiky a přechodem k… »

VUZ hraje prim v testování kompatibility ETCSVUZ hraje prim v testování kompatibility ETCS

21.7.2020 - Výzkumný Ústav Železniční (VUZ) jako první nabídl českým dopravcům testy kompatibility Evropského zabezpečovacího systému ETCS. Za úspěchem stojí kromě dalších specialistů VUZ i Karel Beneš a jeho kolegové Jan Vašků a Robert… »

 

Všechny články rubriky Skupina ČD

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika