Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Skupina ČD / Reklamní spot „Punkva“ sklízí úspěch

Reklamní spot „Punkva“ sklízí úspěch

13.8.2020 – autor: REDAKCE

Nová kampaň ČD s hercem Ivanem Trojanem v roli punkera, která od června láká cestující za zábavou i do přírody s aplikací Vlakem na výlet, sklízí úspěchy. Na začátku července 2020 byla reklama otestována ve srovnání s ostatními novými a nejsilněji nasazovanými televizními spoty.

Reklamní spot „Punkva“ sklízí úspěch

Úspěch sklidila hned vněkolika kritériích. Známost videa dosáhla 60 %, což představuje vysoce nadprůměrnou hodnotu všech spotů vůbec (průměr je 44 %). Znamená to tedy, že si diváci reklamy všimli azapamatovali si ji mezi všemi ostatními reklamami. Líbivost testovaného spotu ČD si vydobyla dobrou známku 6,2 nastupnici 1až 10. Hodnota je to tak lepší než dlouhodobý průměr všech reklam aje známo, že líbivá reklama prodává více. Podle výsledků výzkumu společnosti SujetFocus se jedná oúspěšný, nápadný aoriginální TV spot, který diváky zaujal.


Průměrné hodnocení (3 hlasů): 2.67

Další články této rubriky

Rekonstrukci okruhu urychlil speciální strojRekonstrukci okruhu urychlil speciální stroj

30.11.2020 - Zákazníkům Výzkumného Ústavu Železničního bude od poloviny listopadu opět sloužit malý okruh Zkušebního centra VUZ Velim. Zavřený byl kvůli generální rekonstrukci dvou třetin své délky. Na zakázce se podílel i bezmála… »

Tunel Březno získá špičkový zabezpečovací systémTunel Březno získá špičkový zabezpečovací systém

4.11.2020 - Březenský tunel na trati Lužná u Rakovníka – Chomutov získá kompletně nové zabezpečení portálů. Druhý nejdelší železniční tunel v republice osadí nejmodernějšími zabezpečovacími technologiemi dceřiná společnost Českých… »

Dynamický zkušební stav VUZ aneb tady je fyzika domaDynamický zkušební stav VUZ aneb tady je fyzika doma

2.11.2020 - Dynamický zkušební stav (DZS) Výzkumného Ústavu Železničního (VUZ) může leckomu připadat jako ocelové město protkané kabely, hydraulickými hadicemi, počítači a díly pro železniční kolejová vozidla všeho druhu. Zdánlivý… »

 

Všechny články rubriky Skupina ČD

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika