Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Skupina ČD / DVI se stal úspěšným školitelem

DVI se stal úspěšným školitelem

11.2.2019 – autor: REDAKCE

Dopravní vzdělávací institut (DVI) uspěl ve výzvě na Školitele pro projekt „Nasedni na expres směr pracovní kariéra“, kterou vyhlásila Národní rada osob se zdravotním postižením ČR (NRZP).

DVI se stal úspěšným školitelem

Projekt je financován z Evropského Operačního Programu Zaměstnanost a státního rozpočtu ČR a zaměřuje se na osoby se zdravotním postižením. Jedná se o společný projekt Národní rady osob se zdravotním postižením ČR a Českých drah za spolupráce „Školitele“, dceřiné společnosti DVI. V rámci projektu absolvovali vybraní účastníci 15 dnů odborného kurzu zaměřeného na vzdělání pro budoucí odborné referenty dopravy a přepravy. Kurz začal v Praze v prostorách NRZP 3. prosince a skončil v lednu. Praktická část přípravy aktuálně probíhá ve spolupráci s Českými drahami. Do kurzu nastoupilo pět účastníků a jedna asistentka, která pomáhá hendikepovanému mladému muži. Ten zde byl jako zástupce mužů jediný, jinak to byly čtyři odvážné ženy, které nabídky využily.


Průměrné hodnocení (8 hlasů): 4.5

Další články této rubriky

ČD Cargo dobývá RakouskoČD Cargo dobývá Rakousko

21.6.2019 - Za rok 2018 přepravila skupina ČD Cargo na vlastní licence celkem 68,4 mil. tun zboží, což je o 2,3 mil. tun více než v roce 2017. Z pohledu přepravního výkonu v čistých kilometrech (čtkm) byl meziroční progres ještě… »

Zpětná vazba zdrojem inovací VUZZpětná vazba zdrojem inovací VUZ

12.6.2019 - Vedoucí železničního zkušebního okruhu VUZ v Cerhenicích Daniel Los se nejdříve k železnici vůbec nehrnul. Jeho láska k dopravě a jejímu řízení se naplno projevila až při studiích na gymnáziu. Poté vystudoval dopravní fakultu,… »

Přeprava betonových výrobků po železniciPřeprava betonových výrobků po železnici

1.5.2019 - Setkat se na českých železničních tratích s vozy loženými panely a jinými betonovými prefabrikáty nebyl ještě v nedávné minulosti velký problém. Není divu, vždyť okraje většiny velkých měst tvořila panelová sídliště. I v… »

 

Všechny články rubriky Skupina ČD

 

Tipy redakce

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika