Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Skupina ČD / DVI pozval děti z dětského domova na výlet

DVI pozval děti z dětského domova na výlet

30.12.2019 – autor: JOSEF HOLEK

Speciálním vlakem Čertohráček vyjela o prvním adventním víkendu sedmička dětí z dětského domova v Ledcích.

DVI pozval děti z domovů na výlet

Na výlet z Prahy na Karlštejn je v rámci středočeských jízd Mikulášských vlaků pozval Dopravní vzdělávací institut (DVI), dceřiná společnost ČD. Malí cestující využili služeb soupravy, jindy označované jako Cyklohráček, opravdu dosyta. Zejména vůz plný barevných kuliček byl v permanentním obležení malých výletníků. Příjemné odpoledne pro děti bez rodičů, zakončené návštěvou cukrárny, zafinancoval DVI v rámci společenské odpovědnosti. Členka představenstva DVI Radka Drápelová upřesnila, že s dětmi se ještě zástupci setkají na akci před Vánocemi a zřejmě jim připraví překvapení pod stromeček. Institut s ledeckým domovem nespolupracuje poprvé. Už v srpnu zaplatil desítce dětí tábor v rekreačním středisku v Prudké na Tišnovsku.


Průměrné hodnocení (6 hlasů): 4.33

Další články této rubriky

ETCS není pro VUZ problém ETCS není pro VUZ problém

24.1.2020 - Vedoucí oddělení ERTMS ve Výzkumném Ústavu Železničním (VUZ) Jan Vašků měl železnici v genech. Není divu, že ihned po státnicích nastoupil do dceřiné společnosti Českých drah. Nyní má na starosti problematiku strukturálního… »

ČD - Telematika otestovala datový přenos 1,2 Tbit/sČD - Telematika otestovala datový přenos 1,2 Tbit/s

22.1.2020 - Dceřiná společnost Českých drah ČD - Telematika v listopadu úspěšně otestovala datový přenos s kapacitou 1,2 Tbit/s, a to v běžném provozu stávající DWDM sítě. Test se uskutečnil ve spolupráci se sdružením CESNET s využitím… »

V Přerově předali stý opravený CityElefantV Přerově předali stý opravený CityElefant

21.1.2020 - Dceřiná společnost Českých drah Dílny pro opravu vozidel (DPOV) předala v Přerově 11. prosince stou opravenou elektrickou patrovou jednotku řady 471 Českých drah CityElefant, která prošla opravou vyššího stupně. Třívozová… »

 

Všechny články rubriky Skupina ČD

 

Tipy redakce

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika