Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Skupina ČD / DVI pozval děti z dětského domova na výlet

DVI pozval děti z dětského domova na výlet

30.12.2019 – autor: JOSEF HOLEK

Speciálním vlakem Čertohráček vyjela o prvním adventním víkendu sedmička dětí z dětského domova v Ledcích.

DVI pozval děti z domovů na výlet

Na výlet z Prahy na Karlštejn je v rámci středočeských jízd Mikulášských vlaků pozval Dopravní vzdělávací institut (DVI), dceřiná společnost ČD. Malí cestující využili služeb soupravy, jindy označované jako Cyklohráček, opravdu dosyta. Zejména vůz plný barevných kuliček byl v permanentním obležení malých výletníků. Příjemné odpoledne pro děti bez rodičů, zakončené návštěvou cukrárny, zafinancoval DVI v rámci společenské odpovědnosti. Členka představenstva DVI Radka Drápelová upřesnila, že s dětmi se ještě zástupci setkají na akci před Vánocemi a zřejmě jim připraví překvapení pod stromeček. Institut s ledeckým domovem nespolupracuje poprvé. Už v srpnu zaplatil desítce dětí tábor v rekreačním středisku v Prudké na Tišnovsku.


Průměrné hodnocení (6 hlasů): 4.33

Další články této rubriky

ČD Cargo a výlukové přepravyČD Cargo a výlukové přepravy

25.6.2020 - Jaro je obdobím, kdy se opět naplno rozbíhají výlukové práce na železnici. Na jednu stranu působí provozní problémy a jsou příčinou vícenákladů při realizaci přeprav po odklonových trasách, na stranu druhou pro naši společnost… »

Martin Bělčík: Naším posláním je autorizovat budoucnostMartin Bělčík: Naším posláním je autorizovat budoucnost

24.6.2020 - Tři čtvrtiny tržeb Výzkumného Ústavu Železničního (VUZ) pocházejí od zákazníků ze zahraničí. Uzavření hranic kvůli pandemii Covid-19 způsobilo náhlý pokles zakázek tohoto pro ČR vysoce strategického podniku. I díky loňským… »

Technické specifikace interoperability jsou základem specialistů VUZTechnické specifikace interoperability jsou základem specialistů VUZ

25.5.2020 - S železnicí se Václav Souček, vedoucí oddělení infrastruktury úseku technického ředitele Výzkumného Ústavu Železničního (VUZ), seznámil už v útlém věku. Doba pokročila a dnes je zkušeným, klíčovým pracovníkem ústavu a… »

 

Všechny články rubriky Skupina ČD

 

Tipy redakce

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika