Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Skupina ČD / DPOV pokračuje se zástavbou wi-fi do vozů ČD

DPOV pokračuje se zástavbou wi-fi do vozů ČD

12.8.2020 – autor: MARTIN HARÁK

Dceřiná společnost Českých drah DPOV zabezpečuje u další série vozidel ČD montáž technologie wi-fi. V červenci začaly práce na čtrnácti rychlíkových vozech druhé vozové třídy řady Bdtee276 v brněnském Středisku údržby Horní Heršpice (OCÚ ČD Východ).

DPOV pokračuje se zástavbou wi-fi do vozů ČD

Narozdíl odšesti plzeňských vagonů, osazených touto technologií vroce 2019, se nyní jedná oprovedení vdálkové verzi smožností příjmu odvíce operátorů. Další montáže čeká ještě dvanáct vozů první třídy řady Aee145 rovněž vHeršpicích, anavíc se vDěčíně aplikace wi-fi dočká šest „jedniček“ řady Aee152. Tyto práce provedou technici zProvozního střediska oprav DPOV vNymburce. Vybavení dostává išest motorových vozů řady 842 zValašského Meziříčí. Dokončení celé sady se předpokládá dokonce září letošního roku.


Průměrné hodnocení (2 hlasů): 4.5

Další články této rubriky

TSI jsou pro specialisty VUZ zákonemTSI jsou pro specialisty VUZ zákonem

25.8.2020 - Expert Kanceláře autorizované osoby (KAO) Výzkumného Ústavu Železničního (VUZ) Jan Veselík je železničářské dítě. Jeho otec byl strojvedoucím, a pokud to bylo možné, podíval se malý Honzík i na stanoviště. Nyní je z Jana… »

Přepravy uhlí v kombinaci vlak – loďPřepravy uhlí v kombinaci vlak – loď

22.7.2020 - Bohatství a prosperita Čech a Moravy byly od 19. století založené na rozsáhlých ložiscích uhlí. K nejkvalitnějšímu hnědému uhlí patří to těžené v dole Bílina. Postupnou modernizací české ekonomiky a přechodem k… »

VUZ hraje prim v testování kompatibility ETCSVUZ hraje prim v testování kompatibility ETCS

21.7.2020 - Výzkumný Ústav Železniční (VUZ) jako první nabídl českým dopravcům testy kompatibility Evropského zabezpečovacího systému ETCS. Za úspěchem stojí kromě dalších specialistů VUZ i Karel Beneš a jeho kolegové Jan Vašků a Robert… »

 

Všechny články rubriky Skupina ČD

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika