Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Přeprava betonových výrobků po železnici

1.5.2019 - Setkat se na českých železničních tratích s vozy loženými panely a jinými betonovými prefabrikáty nebyl ještě v nedávné minulosti velký problém. Není divu, vždyť okraje většiny velkých měst tvořila panelová sídliště. I v současné době však firmy produkující betonové výrobky patří k významným zákazníkům ČD Cargo. Celý článek »

Přeprava betonových výrobků po železnici

Moderní opravna podvozků s jedinečnými lisyModerní opravna podvozků s jedinečnými lisy

25.4.2019 - Již celý rok funguje v nových prostorech haly C olomouckého depa Oblastního centra údržby Východ pracoviště oprav podvozků DPOV a. s., dceřiné společnosti Českých drah. Polovinu „céčkové“ haly mateřská společnost ČD pronajala na dobu neurčitou firmě DPOV v rámci programu synergie opravárenských a servisních činností celé skupiny České dráhy. A právě v Olomouci se také nachází jedinečné soustrojí dvou vysoce moderních lisů.

Celý článek »

 

Lidé VUZ: Kdo se v dnešní době zastaví, tak couvá…Lidé VUZ: Kdo se v dnešní době zastaví, tak couvá…

17.4.2019 - Na pozici člena představenstva a technického ředitele Výzkumného Ústavu Železničního byl v září jmenován Ondřej Fanta. Zkušený manažer, který po práci mění padnoucí oblek za motokrosové oblečení a vyráží na trať. Do vedení VUZ přišel z Drážního úřadu, kde nabral zkušenosti s železničním sektorem. Vystudoval Dopravní fakultu ČVUT a díky vášni pro sport se rozhodl pro paralelní studium na Fakultě tělesné výchovy a sportu. V oboru biomechaniky získal na Karlově univerzitě doktorát.

Celý článek »

 

Všechny zprávy v rubrice

 

Tipy redakce

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika