Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Rocktainery: nové řešení pro přepravy sypkých materiálů

23.9.2019 - ČD Cargo patří k lídrům v používání nových přepravních technologií, zejména pak technologie Innofreight. Již řadu let je tento systém různých nástaveb využíván pro přepravy dřevní štěpky, uhlí nebo hutních výrobků či polotovarů. V současné době se jedná o možnosti využít tento systém i při přepravě těžkých sypkých materiálů. Celý článek »

Rocktainery: nové řešení pro přepravy sypkých materiálů

Děti vyjely na tábor. Díky DVIFOTOGALERIE: Děti vyjely na tábor. Díky DVI

11.9.2019 - Rekreační středisko v Prudké na Tišnovsku obsadila desítka dětí z dětského domova v Ledcích. Vypravit se na něj mohli díky finančnímu přispění Dopravního vzdělávacího institutu, dceřiné společnosti Českých drah. Ten, ve spolupráci s vedením domova, připravil pro malé táborníky týden plný her, výletů anebo koupání v bazénu. Táborových radovánek si užívaly děti ve věkovém rozmezí od čtyř do čtrnácti let.

Celý článek »

 

Tváře VUZ: Naším hlavním mottem je nezávislostTváře VUZ: Naším hlavním mottem je nezávislost

12.8.2019 - Výzkumný ústav železniční a jeho Zkušební laboratoř pracují pro všechny evropské výrobce kolejových vozidel. Zároveň díky absolutní nestrannosti a kvalitě zkoušek se těší skvělému renomé. Laboratoř si však není třeba představovat jako místnost s bílými obkladačkami. Specialisté v čele s Petrem Chlumem tvrdí, že laboratoří je v podstatě každé stanoviště vozidel.

Celý článek »

 

Všechny zprávy v rubrice

 

Tipy redakce

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika