Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Zpravodajství / Spot Punkva s Trojanem zabodoval

Spot Punkva s Trojanem zabodoval

19.2.2021 – autor: JOSEF HOLEK

České dráhy se umístily se svou televizní reklamou Vlakem na výlet s rodinou, pracovně označovanou také jako Punkva, na šestém místě žebříčku YouTube Ads Leaderboard. Přeskočily tak giganty v marketingu a reklamě, jako jsou společnosti Mc Donald‘s, Lidl nebo Vodafone. Nejpopulárnější světový videoweb YouTube amerického internetového gigantu Google v Česku už pošesté zveřejnil YouTube Ads Leaderboard.

Spot Punkva s Trojanem zabodoval
Jedná se o vlastní žebříček videowebu hodnotící úspěšnost reklam. Ten srovnává úspěch reklamních spotů nejen podle prostého počtu zhlédnutí, ale zaměřuje se i na další reakce diváků. V TOP žebříčku tak dominují reklamy, ke kterým se diváci rádi vracejí a pustí si je znovu, které komentují, sdílejí na sociálních sítích nebo je přepošlou dál. Letos inzerenti vsadili především na vtip, animaci, emoce, silný příběh a hudbu. Plných 95 % reklam na YouTube je totiž přehráno se zvukovým doprovodem, který dokáže diváka u reklamy udržet

Průměrné hodnocení (1 hlasů): 5

Další články této rubriky

Čtyřvozová Moravia vyrazila do provozuČtyřvozová Moravia vyrazila do provozu

7.2.2023 - Nová čtyřvozová elektrická jednotka Moravia zahájila zkušební provoz s cestujícími. Jedná se o první z 31 čtyřvozových vlaků, které si u českého výrobce Škoda Group objednal Jihomoravský kraj. Vlak poprvé vyrazil na pravidelné… »

Do Osoblahy opět jezdí pravidelné vlakyDo Osoblahy opět jezdí pravidelné vlaky

5.2.2023 - Po více než sedmi měsících se na úzkokolejnou dráhu z Třemešné ve Slezsku do Osoblahy vrátily pravidelné vlaky Českých drah. První spoj vyjel ve čtvrtek 26. ledna krátce před šestou hodinou ranní z Osoblahy a ukončil tak dlouhé… »

Buštěhradská dráha se stane muzejní osouBuštěhradská dráha se stane muzejní osou

25.1.2023 - Železnice se již brzy dočká vlastního výstavního prostoru. Přiblížil se totiž vznik Muzea železnice a elektrotechniky na pražském Masarykově nádraží. Po jeho dokončení vznikne „muzejní osa“ v trase bývalé Buštěhradské… »

 

Všechny články rubriky Zpravodajství

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika