Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Provoz / Palubní portál se zábavou i v railjetech

Palubní portál se zábavou i v railjetech

5.9.2016 – autor: PETR ŠŤÁHLAVSKÝ

České dráhy rozšířily palubní portál s informacemi a zábavou také do spojů railjet na lince Praha – Pardubice – Brno – Vídeň – Graz.

Palubní portál se zábavou i v railjetech

Cestující se mohou prostřednictvím palubní wi-fi připojit k internetu a přímo ve vlakovém palubním portálu najdou informace o jízdě vlaku, turistických zajímavostech a cílech v okolí trasy, cestu si mohou krátit poslechem hudby, četbou elektronických knih, nebo sledováním filmů. Palubní informační a zábavní portál nyní nabízejí spoje SuperCity Pendolino z Františkových Lázní a Chebu přes Plzeň a Prahu po Olomouc, Ostravu a Košice a vlaky railjet na lince Praha – Brno – Vídeň – Graz. Brzy se portál rozšíří i do vlaků provozovaných jednotkami InterPanter a do českých souprav EuroCity z Prahy do Děčína.


Průměrné hodnocení (5 hlasů): 2.8

Další články této rubriky

Zajímavosti z lokomotivního parku ČD CargoZajímavosti z lokomotivního parku ČD Cargo

26.5.2023 - Dceřiná společnost Českých drah ČD Cargo, největší tuzemský železniční nákladní dopravce, staví svoji budoucnost na čtyřech strategických pilířích – interoperabilitě, expanzi do zahraničí, intermodalitě a společenské… »

ČD Cargo vyhrálo výběrové řízení na přepravu uhlíČD Cargo vyhrálo výběrové řízení na přepravu uhlí

26.4.2023 - V roce 2022 přepravilo ČD Cargo přes 10,5 milionu tun hnědého uhlí do elektráren, tepláren i do uhelných skladů po celé České republice. Je to o přibližně 3 miliony tun více než v roce 2021. Přijali jsme celou řadu opatření a… »

Hala ČD Cargo v Lovosicích nabízí vysoký standard služebHala ČD Cargo v Lovosicích nabízí vysoký standard služeb

27.3.2023 - Provoz lovosické skladovací haly ČD Cargo byl zahájen již v roce 2010. V rámci projektu rozvoje logistických služeb měly podobné objekty vyrůst ještě v Brně a v Ostravě-Mošnově. Krize na konci prvního desetiletí nového milénia… »

 

Všechny články rubriky Provoz

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika