Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Železničář / Provoz / Palubní portál se zábavou i v railjetech

Palubní portál se zábavou i v railjetech

5.9.2016 – autor: PETR ŠŤÁHLAVSKÝ

České dráhy rozšířily palubní portál s informacemi a zábavou také do spojů railjet na lince Praha – Pardubice – Brno – Vídeň – Graz.

Palubní portál se zábavou i v railjetech

Cestující se mohou prostřednictvím palubní wi-fi připojit k internetu a přímo ve vlakovém palubním portálu najdou informace o jízdě vlaku, turistických zajímavostech a cílech v okolí trasy, cestu si mohou krátit poslechem hudby, četbou elektronických knih, nebo sledováním filmů. Palubní informační a zábavní portál nyní nabízejí spoje SuperCity Pendolino z Františkových Lázní a Chebu přes Plzeň a Prahu po Olomouc, Ostravu a Košice a vlaky railjet na lince Praha – Brno – Vídeň – Graz. Brzy se portál rozšíří i do vlaků provozovaných jednotkami InterPanter a do českých souprav EuroCity z Prahy do Děčína.


Průměrné hodnocení (5 hlasů): 2.8

Další články této rubriky

Nová stanice v Bubnech už pomalu získává podobuNová stanice v Bubnech už pomalu získává podobu

16.6.2024 - Už více než rok trvá kompletní rekonstrukce úseku železniční trati mezi pražskými Bubny a Výstavištěm. Letos výrazně pokročila především výstavba čtyřkolejné stanice v Bubnech, včetně navazujících estakád. Ty nahradí jak… »

Tornádo se rozloučilo s Olomoucí a projelo ČeskemTornádo se rozloučilo s Olomoucí a projelo Českem

25.5.2024 - Řada 460 se loučí s pravidelným provozem. Někdejší ikona příměstských vlaků na severu Čech, Olomoucku nebo Ostravsku předává štafetu novějším strojům v podobě jednotek RegioPanter. Na konci dubna se za mimořádného zájmu… »

Lovosická nástupiště v novém, v Kladně již z peronuLovosická nástupiště v novém, v Kladně již z peronu

12.4.2024 - V rámci našeho infrastrukturního okénka se tentokrát podíváme na čtyři významné stavby, které v posledních měsících doznaly výraznějších změn. Konkrétně na lovosické nádraží, kde jsou již v provozu všechna nová… »

 

Všechny články rubriky Provoz

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika