Přihlásit se do Intranetu ČD

 
 

Novinky / Zemřel kolega Michal Heindl

Zemřel kolega Michal Heindl

19.3.2021 – autor: REDAKCE

Dnešní doba je velmi náročná. Do toho všeho občas přijde zpráva, kterou člověk nechce slyšet. Stejně tomu bylo i 18. 3. 2021, kdy se ráno rozletěla do světa zpráva o úmrtí Michala Heindla, našeho kamaráda a kolegy z plzeňského Oblastního centra údržby Západ.

Zemřel kolega Michal Heindl

Michal byl celý život železničář tělem i duší. Svět železnice a vše kolem ní miloval od dětství a věnoval se mu nejen v profesním životě, ale byl i jeho hlavní zálibou. Během své profesní kariéry se stal uznávaným odborníkem v oboru kolejových vozidel. Díky svému širokému rozhledu a zájmům neměl na kolejová vozidla pohled pouze ze strany údržby, ale i ze strany provozu jako strojvedoucí. Aktivně se podílel na zavedení do provozu vozidel řad 814 a 844. V poslední době pracoval na zprovoznění vozidel RS1 Stadler. Nemalý dík mu patří za záchranu historických vozidel, které se věnoval ve svém volném čase. Vždy byl ochotný přiložit pomocnou ruku a při této činnosti strávil mnoho svého volného času mezi členy různých zájmových spolků nebo s kolegy z CHV Lužná.

Michal měl velké srdce, do kterého se vešel skoro celý svět. A právě to srdce jej zradilo.

Michale, budeš nám všem velmi chybět...


Průměrné hodnocení (33 hlasů): 3.94

Fotogalerie

Další články této rubriky

Propojení In Karty ČD a moravskoslezské ODISky vstoupilo do další fázePropojení In Karty ČD a moravskoslezské ODISky vstoupilo do další fáze

22.6.2021 - Spolupráce mezi námi a Koordinátorem ODIS, který spravuje Integrovaný dopravní systém Moravskoslezského kraje ODIS, úspěšně pokračuje. Novinkou je nyní umístění našich aplikací a produktů na dopravní čipovou kartu ODISka. Ta se… »

Daniela Dudová: Pečujme o duševní zdraví našich zaměstnanců Daniela Dudová: Pečujme o duševní zdraví našich zaměstnanců

22.6.2021 - Lidé pomoc psychologa stále přijímají s velkými obavami, s řadou předsudků a mezi profesemi jako psycholog či psychiatr často nerozlišují. Tvrdí to alespoň vedoucí psycholožka Centra psychologických služeb Dopravního… »

První místo pro spot Když nemáte Ťapku, zkuste naši apkuPrvní místo pro spot Když nemáte Ťapku, zkuste naši apku

21.6.2021 - Naše reklama na mobilní aplikaci Můj Vlak s Ivanem Trojanem se umístila na prvním místě ve velmi kritické katovně na odborném marketingovém webu Mediář. Zvítězila v silné konkurenci značek Jupí, Birell nebo Mattoni. Aplikace Můj… »

 

Všechny články rubriky Novinky

 
 
Filtr pro třídění článků
Datum od
Datum do
Železničář číslo
Rubrika